7,6 мільйона на будівництво проїзду та втаємничування інших кошторисів

Найцікавішим на сьогоднішньому засіданні виконкому Ірпіньради були питання кошторисів КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Кілька скупеньких рядочків у порядку денному, за якими приховуються десятки мільйонів бюджетних коштів, якими легким помахом руки розпоряджаються члени виконкому. Доповідачем у порядку денному значився директор цього комунального підприємства Ігор Дворніков.

7,6 мільйона на будівництво проїзду та втаємничування інших кошторисів

Проте, коли дійшла черга до його питань, директора не було в залі засідань виконкому, відтак слово взяла його заступниця Жанна Остапчук. Одразу видно, молода не досвідчена працівниця взялася доповідати відверто, як воно є, а не як звично фільтрують інформацію для громадськості досвідчені чиновники. Йшлося про затвердження кошторисної документації проекту «Будівництво проїзду вздовж вул. Університетська м. Ірпінь».

«Кошторисна документація пройшла експертизу на загальну суму 7 млн 617 тис. 301 гривня. Це буде зараховуватися в пайову участь. Зараз документи на перевірці», – після цих слів головуючий Володимир Карплюк зіщулився, і здавалося, що готовий був провалитися під стіл, аби тільки далі не чути оприлюднення подальших кошторисів.

Тільки-но Жанна Остапчук перейшла до наступного питання «Про затвердження проектно-кошторисної документації» (чого саме – у порядку денному не вказано, перелік був на «шпаргалці» «Ірпіньжитлоінвестбуду»), Карплюк одразу перебив доповідачку, розпочавши розповідати якісь заплутані історії про стосунки забудовників з попередниками. Наче тамада на весіллі, доки гості мають закусити після  випитої чарки, так і міський голова на виконкомі – тримав слово, доки Дворніков не повернувся з перекуру.

Відтак директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» взяв у своєї заступниці перелік затверджуваних звітним виконкомом проектно-кошторисних документацій й за одне – ситуацію – до своїх рук, скоромовкою зачитавши види робіт, не називаючи їхні кошториси.

7,6 мільйона на будівництво проїзду та втаємничування інших кошторисів

Через що для громадськості наразі залишилися таємницею, скільки коштів мовчазним помахом рук членів виконкому «благословлено» на спорудження тротуарів по вул. Варшавській в Ірпені та вул. Пономарьова в Коцюбинському, будівництво торгівельної площі по вул. Антонова, а також підведення до неї мереж зовнішнього водопостачання та водовідведення, прокладання ливневої каналізації по вул. Соборній, Вериківського, будівництво доріжок у сквері Творчого Духу (такий збираються облаштувати на площі біля готелю «Ірпінь»), капітальний ремонт приміщення МНВК по вул. Яблунській в Бучі та засобу примусового зниження швидкості по вул. Котляревського в Ірпені. Тож не здивуюся, якщо затверджені кошториси невдовзі стануть предметом дослідження правоохоронних органів.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *