Чим відрізняємося від країни-агресора?

Захист трудових прав у воєнний час став темою онлайн-пресконференції Національної спілки журналістів та Федерації профспілок України
«Ми опікуємося тим, щоб навіть у такий складний час, як зараз, права й гарантії, передбачені Конституцією та законами України, зокрема, щодо трудового законодавства, були дотримані як роботодавцями, так і державою», – наголосив голова Федерації профспілок України Григорій Осовий під час пресконференції, яку Федерації профспілок України (ФПУ) провела спільно з Національною спілкою журналістів України.
“Високий рівень правової культури й вибір робочих місць визначатиме повернення наших громадян додому”. – зазначив голова Федерації профспілок України Олександр Шубін. Він підкреслив, що у період війни важливими є згуртованість нації, відданість демократичним принципам правової держави, що нас відрізняє від країни-агресора».
Шкода, що Федерація профспілок України так і не відповіла на моє запитання щодо захисту трудових прав у ситуації на “Антонова” (його відправила в середині березня при акредитації на цю онлайн-пресконференцію). Хоча фахівці ФПУ обіцяли надати відповіді тим, кому не встигли відповісти на онлайн-пресконференції.
Дякую за юридичну консультацію на сайті Національної спілки журналістів України юристу IBC Legal Services Данілу Сербіну. Радує, що в Україні ще є люди, які знають, як має працювати закон.
Всім псевдоправникам, які вдало використовують схеми усунення з підприємств небажаних для керівництва співробітників бажаю подальших успіхів в творчій роботі.
І дуже вдячна людям, які писали мені на знак підтримки за їхнє вміння співпереживати і надихати. Вікторія буде з нами!

Вікторія КОВАЛЬОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *