Як сучасні козаки у місті-Герої Ірпені Покрову зустрічали (+ фото)

1 жовтня, у День українських захисників і захисниць вони знову зібрались як велика родина, яка пережила важки часи оборони та радісні миті звільнення рідного міста-Героя Ірпінь, – повідомляє Stiyka Natsia.

Ця тераса Благодійного фонду «СТІЙКА НАЦІЯ» вже надавала прихисток, гарячу їжу, теплий одяг та медикаменти багатьом ірпінчанам під час широкомасштабного вторгнення рашистів в лютому 2022 року. Сьогодні родина волонтерки Людмили та військовослужбовця ЗСУ Сергія Руденків знов радо приймала земляків та бойових побратимів у себе. Разом з ними гостей вітали з Днем українського козацтва та Покрови артисти музичного колективу Володимира та Лори Літковських. Їхній гурт «Разом» у співпраці з музиками Максимом Бондаренком та Богданом Гайворонським виконали авторські вокально-інструментальні композиції, що були народжені після 24 лютого 2022 року під враженням героїчного спротиву українського народу.

Секретар Національної спілки письменників України Юлія Бережко-Камінська зачарувала присутніх своїми поетичними творами. Концертну програму прикрасили українськими народними піснями лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лариса Мельничук та Костянтин Вовк (акордеон). Діти порадували всіх присутніх на святі Дня захисників та захисниць України веселим таночком та співом. В осінньому повітрі ніби вітали вічні слова «Козацькому роду не має переводу!»

Під час святкового заходу вчитель Школи бойового гопака «Шаблензуб» Роман Ситник та майстер Академії здоров’я та успіху «Спас» Надія Жива продемонстрували стародавні техніки бойового мистецтва та загартовування. Надія приїхала з легендарного міста сили – острова Хортиця, де вивчала таємні знання характерників. Вона провела коротенький майстер-клас та змусила всіх порухатись перед смачним частуванням козацьким кулешем. Велика родина ірпінської громади знов зібралась на терасі БФ «СТІКА НАЦІЯ» разом зі своїми захисниками, які щодня наближають Велику Перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *