В Ірпінському ліцеї №3 урочисто відкрито майданчик для петанку (+ фото, відео)

Нескорений Ірпінь відбудовується й розвивається, що називається, всім ворогам на зло й на радість добрим людям. Сьогоднішні події у ліцеї № 3 (колишня третя школа) цьому промовисте підтвердження.

У відбудованій школі на Северинівській багато чого нового й цікавого. Утеплене приміщення, обладнане сховище, зроблено спеціальну парковку із заїздом, щоб батьки могли з авто зручно підвезти своїх дітей до самої школи.

Найбільш оригінальною новацією видається облаштування на території ліцею № 3 майданчику для гри в петанк. Аж шість ігрових доріжок сьогодні випробували петанкісти Ірпеня та гості нашого міста.

Головне, що до цієї цікавої гри залучили малечу. Петанк розвиває витримку, дальномір, точність, стратегічне мислення і навіть прикладу геометрію, позаяк підрахунок балів кожного ігрового раунду безпосередньо пов’язаний з вимірюванням і підрахунком відстані кинутих куль від епіцентру гри – кошонету. (До слова, спонсором облаштування нового майданчика для петанку став «Епіцентр»). Майстер-класи для школярів, їхніх батьків та взагалі всіх охочих провели учасники «ПЕТАНК КЛУБ ІРПІНЬ» та представники Київської обласної федерації петанку.

Голова Київської обласної федерації петанку Володимир Роговенко поділився враженнями про новий майданчик  у ліцеї №3 та перспективами проведення в Ірпені Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин сказав, що ініціатива створення петанкового майданчика в ліцеї №3 належить ірпінчанці Надії Ледньовій. У розмові з відомим українським петанкістом Євгенієм Рафальським мер Ірпеня висловив підтримку задуму провести Чемпіонат України з петанку серед жінок в нашому Ірпені.

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього свята петанку в Ірпінському ліцеї №3

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *