Майже 37 тисяч за рік у середньому заробляють власники домашніх сонячних станцій Києва
У столиці нині 177 домогосподарств виробляють електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. За минулий рік київські власники домашніх електростанцій: – заробили 6,5 мільйонів гривень доходу; – передали до мережі 1,6 млн кВт/год електроенергії, – повідомляється на сторінці…