Найкращі туалети – у Київській міськдержадміністрації

КМДА стала призером щорічного Всеукраїнського конкурсу “Краща туалетна кімната BEST WC”

Найкращі туалети – у Київській міськдержадміністрації

Мерія перемогла у двох категоріях: “Інклюзивний туалет” та “Державні установи та громадські приймальні”, повідомляє Depo.ua з посиланням на Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва.

Так, представники КМДА отримали відповідні сертифікати та пам’ятні емблеми переможця.

Варто зазначити, що вхід на перший поверх столичної мерії є відкритим для усіх і саме там є туалети, якими можна безкоштовно скористатися.

КМДА стала призером щорічного Всеукраїнського конкурсу “Краща туалетна кімната BEST WC” Мерія перемогла у двох категоріях: “Інклюзивний туалет” та “Державні установи та громадські приймальні”, повідомляє Depo.ua з посиланням на Департамент житлово-комунальної інфраструктури Києва. Так, представники КМДА отримали відповідні сертифікати та пам’ятні емблеми переможця. Варто зазначити, що вхід на перший поверх столичної мерії є відкритим для усіх і саме там є туалети, якими можна безкоштовно скористатися

У 2019 році волонтери проінспектували понад 600 туалетів у різних регіонах України. За результатами інспекцій спеціально створена комісія BEST WC-19 вибрала переможців.

Зазначається, що організатор конкурсу — Музей історії туалету, який вже понад 12 років проводить науково-дослідницьку та культурно-просвітницьку роботу з розвитку туалетної культури від давніх часів до сучасності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *