Райдшерінг передмістя: попуткою до Києва доїхати швидко й дешево (відео)

Мешканці столиці та її передмість все частіше віддають перевагу попутному транспрорту замість громадського. Це здешевлює проїзд для всіх учасників “райдшерінгу” та економить час для пасажирів. 

Райдшерінг передмістя: попуткою до Києва доїхати швидко й дешево (відео)

Такого висновку дійшли журналісти новинної служби “Сегодня”. Вони спробували проїхати маршрутом Київ-Ірпінь, використавши “попутку”. Водій не взяв оплату за проїзд та довіз знімальну групу до Ірпеня в годину пік на 10 хвилин швидше, ніж це зробила б маршрутка.

Райдшерінг ( з англ. ride та sharing – дорога та ділитись) – це метод спільних подорожей приватними автомобілями, коли звичайні водії з вільними місцями в авто підбирають пасажирів, що розділяють їхній маршрут. Якщо пасажир оплатить проїзд, то отримає додатковий комфорт та значну економію часу, а водій зекономить на пальному. Та фіксованої вартості такої подорожі немає, тому бувають випадки, коли водії підвозять людей безкоштовно.

Така альтернатива для мешканців Ірпеня є доволі комфортною, адже їх додому зі столиці перевозять лише кілька маршрутів приватних перевізників. Це означає, що на вартість та комфортність проїзду вплинути неможливо.

Джерело: Ірпінь онлайн 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *