Потопельник у позі ембріона: від побаченого знепритомніло з десяток очевидців, викликали кілька швидких

У селі Бабинці Київської області очевидці розповіли, як виявили тіло загиблого підлітка у воді, за їхніми словами, від шоку кілька людей на березі навіть знепритомніли.

Потопельник у позі ембріона: від побаченого знепритомніло з десяток очевидців, викликали кілька швидких

Так, 16-річного юнака Павла Кремінського рибалки знайшли в місцевому озері, він лежав в позі ембріона, а перед цим вони спокійно ловили рибу неподалік.

“Його тіло виловили місцеві рибалки в трьох-п’яти метрах від того місця на березі, де він залишив телефон і шапку. Вони цілий день ловили сітками, закидали спінінги”, – розповіла очевидець.

Деякі сусіди загиблого підлітка вважають, що він послизнувся і провалився у воду, після чого через туман не зміг вибратися і замерз.

“Знепритомніли чоловік 10. Було кілька швидких. Паша був в позі ембріона – руки і ноги зігнуті. Я подумала, що у воду він потрапив живим і боровся за своє життя, намагаючись зігрітися. Я особисто схиляюся до думки, що він послизнувся. там слизько. Плити, дуже вузька стежка і немає тротуару. А з іншого боку дорога і відбійник. В ту ніч був густий туман, нічого не було видно. Нахилився до води, впав і не зміг вибратися”, – поділилася сусідка хлопця.

Також сусіди не виключають варіанту з вбивством з боку місцевих хуліганів, однак в цю версію в селищі не дуже вірять, оскільки фізичних травм або саден на тілі не було.

Джерело: Апостроф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *