На Київщині розпочалися військові збори відповідно до стандартів NATO за участю канадських інструкторів

У Міжнародному центрі Національної гвардії у вівторок, 21 січня, стартували перші в 2020 році військові збори за участю канадських інструкторів операції UNIFIER. Збори проводяться у в/ч 3017 в селі Старе Київської області, повідомляє прес-центр МНЦ НГУ.

На Київщині розпочалися військові збори відповідно до стандартів NATO за участю канадських інструкторів

У підготовці українських бійців також будуть задіяні інструктори Міжнародного центру Patriot, котрі працювали в Україні минулого року.

Навчальним планом зборів передбачено запровадження поглибленої індивідуальної підготовки військовослужбовців і навчання у складі груп за професійним спрямуванням.

Протягом двох місяців нацгвардійці навчатимуться процесам управління військами (TLP) і зв’язку за стандартами НАТО, тактиці пересування та вогневої підготовки, тактичній медицині і топографії, діям на блокпосту при огляді транспортних засобів та мінній безпеці. В якості іспиту передбачені триденні навчання у складі роти.

200 канадських військових інструкторів працюють в Україні з серпня 2015 року. В рамках місії UNIFIER вони здійснюють підготовку українських військовослужбовців у відповідності зі стандартами НАТО. Навчання здійснюється на ротаційній основі в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ у Яворівському районі Львівської області і в Міжнародному центрі Національної гвардії на Київщині.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *