Літієво-сірчаний акумулятор батарея забезпечить запас ходу е-мобіля 1000 кілометрів, або 5 днів безперервної роботи смартфона

Літієво-сірчаний акумулятор батарея забезпечить запас ходу е-мобіля 1000 кілометрів, або 5 днів безперервної роботи смартфона

Дослідники з механічного факультету та аерокосмічного машинобудування Університету Монаша у Мельбурні (Австралія) розробили надпотужну літієво-сірчану батарею для електромобілів із запасом ходу понад 1000 кілометрів.

Нова розробка також здатна забезпечити безперервну роботу смартфона протягом 5 днів, передає 9tv.co.il.

Прототипи нової батареї вже успішно виготовлені і будуть випробувані у Німеччині в електромобілях в найближчі кілька місяців. У розширенні виробництва вже висловили зацікавленість деякі найбільші в світі виробники літієвих батарей в Європі та Китаї.

Вчені переконані, що висока продуктивність поряд з низькими виробничими витратами, простотою виготовлення і меншим впливом на навколишнє середовище роблять новий акумулятор надзвичайно привабливим для майбутніх реальних застосувань.

“Успішне виготовлення і впровадження Li-S акумуляторів в електрокарах і електроприладах зробить революцію у австралійському автовиробництві і надасть всім австралійцям більш чистий і надійний енергетичний ринок”, – заявив професор австралійського університету Майнак Мажумдер.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *