Про бюджет, матеріальну допомогу та чайну фабрику в Гостомелі

Виконком Гостомельської селищної ради схвалив хід виконання селищного бюджету за підсумками І кварталу поточного року. Начальник відділу обліку та звітності Вікторія Каплун доповіла, що по доходах за цей період бюджет селища Гостомель склав 8 млн. 863 тис. 800 грн. (у тім числі доходи загального фонду – 6 млн. 657 тис. 500 грн.). Видатки за І квартал склали 3 млн. 991 тис. 700 грн. (у тім числі з загального фонду – 1 млн. 947 тис. 700 грн.).

Заступник селищного голови Олексій Гончаренко зачитав перелік заяв мешканців Гостомеля з проханням одноразової матеріальної допомоги – на операцію, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям  та учасникам бойових дій. Члени виконкому підтримали надання матеріальної допомоги усім, хто був у запропонованому доповідачем переліку.

Далі на виконкомі заслухали Андрія Різоля, представника постачальника компанії «Unilever»  виробника чаю «Lipton», з доповіддю про плани компанії в створенні одного з виробничих підрозділів в Гостомелі. Як зазначив Андрій Різоль , ТОВ «Юнілівер Україна» – це соціально відповідальна компанія, діяльність якої обумовлена реалізацією глобального «Плану сталого розвитку та підвищення якості життя місцевих жителів».

Про бюджет, матеріальну допомогу та чайну фабрику в Гостомелі

Крім того, що відкриття чайної фабрики в Гостомелі створить нові робочі місця і наповнить податками місцевий бюджет, ця компанія також буде займатися облаштуванням соціальних об’єктів селища. А саме, організовує новий спортивний майданчик і облаштує місцевий пляж, а також облагородить ряд бюветів селища.

Як зазначив селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, даний формат діяльності великої компанії – це початок шляху щодо поліпшення якості життя жителів Гостомеля. Тому члени виконкому проголосували одноголосно за надання дозволу цій компанії на організацію зони відпочинку.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *