«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

Кожну другу неділю травня ми об’єднуємося в єдиній течії привітань наших чудових мам та бабусь з їхнім професійним святом. Хоча, напевно, так не можна казати, адже мама – це не професія, це покликання. Мами були, є і залишаються найголовнішими людьми на землі для своїх дітей. У будь-якому віці ми відчуваємо материнську підтримку, її турботу і любов. Бог дарує кожній мамі різні насінинки: радість, старанність, слухняність… І від її мудрості залежить, як посіяти так, щоб виросло покоління здорове духовно та фізично. Цієї маминої любові, мудрості та насіння вистачає порівну на кожну дитину.

«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

Діти є відображенням своїх батьків, тому в неділю 8 травня відбувся концерт дитячої творчості «Дякую, мамо!», організаторами якого виступили Ірпінська Біблійна Церква та Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міськї ради. У ньому взяли участь вихованці Ірпінської музичної школи, музичної студії «Левит», Бучанської школи мистецтв, а також – Київської музичної школи ім. Шостаковича. Чудові талановиті діти вітали своїх мам, бабусь та інших жіночок красивою музикою та піснями, а дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Едельвейс» та студія гімнастики «M.Y.GIMNASTICS»  вражали глядачів танцювальними постановками та дивовижними гімнастичними номерами. Дотепні сценки не давали занудьгувати впродовж нашої, доволі насиченої, програми. А в холі нас зустрічала виставка дитячих робіт художньої студії Тетяни Кулік, тож наш вечір міг задовольнити естетичні смаки будь-якого мистецтвознавця.

«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

Цьогоріч на заході підіймалася тема багатодітних родин: тих, які взяли на виховання дітей-сиріт і тих, хто за Божою волею став багатодітною матусею. Страшна статистика говорить, що приблизно 92 тисячі дітей в Україні позбавлені батьківської опіки. Але з кожним роком ця цифра зменшується, тому що в серцях людей живе любов, тому що є батьки, які впевненні, що чужих дітей не буває, які відчули покликання зробити своїми рідними одного, двох, а то й більше дітей. Однією з таких сімей стала родина Костянтина Тетерятникова, відео-звернення якого ми мали можливість подивитися.

«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

А ось вам і ще одна неймовірна цифра: в Україні майже 400 тисяч багатодітних матерів. І приблизно 20% усіх дітей України виховуються в багатодітних сім’ях. Ну добре, це було дві цифри… Виховувати в родині кілька дітей – це справжній подвиг. І що найцікавіше, що цієї особливої маминої любові вистачає порівну на кожну дитину в сім’ї. Ми мали змогу зі сцени поспілкуватися з, без перебільшення, мамою-героїнею, яка виростила й виховала аж 11 своїх рідних дітей – пані Світланою Андрейко. Надія на Бога, цілеспрямованість, віра, працелюбність – це ті якості, які допомагали їй у скрутний момент. А молодим мамам та тих, хто лише готується ними стати, пані Світлана порадила запастися терпінням та просити мудрості в Бога. Також з привітальним словом виступили Начальник відділу культури, національностей та релігії Ірпінської міської ради, а за сумісництвом – багатодітна матуся, Антонюк Євгенія Петрівна і старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви Микола Романюк.

«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

Свято Матері важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Цей день – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що вони роблять для нас, за їх любов і розуміння. Хоч цей день і пройшов, але це не означає, що наші привітання для мам на цьому закінчуються. Зовсім ні. Це означає, що тепер кожен із нас може особисто висловити вдячність та любов до своєї матусі. І не лише сьогодні, а й щодня, адже у мами нема вихідних чи лікарняних, вона працює заради нас 24 години на добу, 7 днів на тиждень й навіть на долю секунди не перестає нас любити. Тож щиро дякуємо вам за тепло, ласку, турботу, любов, за недоспані ночі й пролиті сльози, наші любі мами.

«Дякую, мамо!» — свято дитячої творчості до Дня Матері

 

Таісія ЛУКІЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *