Кишенькова партія відставного мера-невдахи підім’яла під себе СН, ЄС і «Батьківщину»

Нарешті офіційно опубліковані на сайті Ірпінської міської ради результати поіменних голосувань 8-ї сесії, яка відбулася ще 29 квітня. Незважаючи на те, що вони повинні оприлюднюватися одразу після голосування, як власне це й робиться у всіх нормальних радах.

Причиною такої затримки стало побоювання розголосу: хто, як, представники яких партій, і з яких мотивів голосували у кількох принципових і дуже важливих для Громади питань порядку денного.

А саме, забудови заплави Ірпінь-річки поблизу Романівки:

Кишенькова партія відставного мера-невдахи підім’яла під себе СН, ЄС і «Батьківщину»

А також рекреаційної території по вул. 11 Лінія:

Кишенькова партія відставного мера-невдахи підім’яла під себе СН, ЄС і «Батьківщину»

 

Як бачимо із підсумків поіменних голосувань, не підтримали забудови повним складом дві партії «Голос» і «Свобода», а також троє представників ЄС – Наталія Іздебска, Станіслав Федоров і Тимур Нагалевський.

Натомість на догоду лобістам забудовників з «Нових облич» проголосували:

«Слуги народу» – Макєєва, Нельзін, Міронішена, Городок;

«Європейська солідарність» – Куц, Павлова, Когут;

«Батьківщина» – Ковтун, Кременчук-Дворнікова, Макаренко, Лавровський, Страховський.

За якісь півроку коаліція «УСПІШНА ГРОМАДА» (“Європейська Солідарність”, “Батьківщина”, “Голос”, “Свобода”), яка на момент обрання міськради поточного скликання мала переважну більшість 20 голосів, деградувала і розсипалася. Тепер її половина підігрує «Новим обличчям» – кишеньковій організації (її навіть повноцінною партією у Всеукраїнському значенні не назвеш) відставного мера Ірпеня Карплюка, який допоки що своїми маріонетками ляльководить в Ірпінській ОТГ.

Вийшло так, що мало кому відомі за межами Ірпеня «Нові обличчя» (власне, давно вже не нові – просто в них таке партійне поганяло залишилося) на місцевому рівні потроху підім’яли під себе спочатку «Слуг народу», а нещодавно на минулій сесії переважну більшість депутатів від «Європейської солідарності» та «Батьківщини».

Тепер маріонетки фігуранта низки кримінальних проваджень Карплюка руками згаданих партій на догоду забудовникам знищують природу й влаштовують екоцид, цинічно нехтуючи роз’яснюваннями екологів та протестами громадськості.

Кишенькова партія відставного мера-невдахи підім’яла під себе СН, ЄС і «Батьківщину»

Зрозуміло, що подібні дії неодмінно матимуть юридичні та політичні наслідки (до слова, імперативний мандат депутатів Ірпіньради запрацює за півроку – 20 листопада) і спричинять відповідні висновки партійного керівництва згаданих депутатів.

Зважаючи на вищесказане, звертаються персонально до лідерів партій – Володимира Зеленського («Слуга народу»), Петра Порошенка («Європейська солідарність») та Юлії Тимошенко («Батьківщина»): Зверніть увагу на діяльність депутатів від ваших партій в Ірпінській міській раді, проаналізуйте і зробіть відповідні висновки!!! Інакше їх зроблять ваші виробці, які стануть вже не вашими на наступних (чергових або ж дочасних) виборах.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Кишенькова партія відставного мера-невдахи підім’яла під себе СН, ЄС і «Батьківщину»

Історична довідка. У підписаному півроку тому (16.11.2020 р.) Меморандумі депутатів партій коаліції «УСПІШНА ГРОМАДА» зокрема декларуються наступні завдання і засадничі принципи діяльності: «Скасування рішення Ірпінської міської ради від 19.12.2018 року про затвердження «Оновлення генерального плану міста Ірпінь Київської області» з одночасним прийняттям рішення про оновлення та розроблення Генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Ірпінь, проведення їх громадського обговорення, забезпечення проведення стратегічної екологічної оцінки, експертизи та дотримання інших процедур, що визначені законодавством при розробленні і затвердженні містобудівної документації на місцевому рівні.

Учасники також підтримують введення мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок та видачу містобудівних умов на період до прийняття нової містобудівної документації міста Ірпінь.

Встановлення водоохоронних зон водних об’єктів у межах Ірпінської ОТГ з метою зупинення забудови заплав річок Ірпінь, Буча та їхніх притоків, з обов’язковим зверненням до Державного агентства водних ресурсів України щодо виконання рішення Бернської конвенції від 04.12.2019 року про винесення в натуру долини річки Ірпінь як складової Смарагдової мережі України (Emerald Network Ukraine)».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *