Нова система зберігання енергії «Тесла» зробить непотрібними лінії електропередач

Tesla продаватиме сонячні панелі тільки у поєднанні з системами зберігання енергії

Нова система зберігання енергії «Тесла» зробить непотрібними лінії електропередач

Нова стратегія компанії спрямовану на масштабування бізнесу за рахунок залучення комунальних підприємств, передає techcrunch.com.

“Це майбутнє розвитку, як для Tesla, так і для комунальних підприємств, – заявив генеральний директор Tesla Ілон Маск. – Якщо цього не зробити, комунальні підприємства не зможуть обслуговувати своїх клієнтів”.

На даний момент надійність мережі стала серйозною проблемою, зауважив він, нагадавши про постійні відключення електроенергії у Каліфорнії минулого літа і недавню відмову мережі в Техасі.

Відтак Tesla не продаватиме окремо сонячні панелі або накопичувачі енергії Powerwall, «зелену» систему доведеться купувати в комплексі. «Сонячна енергія буде подаватися виключно на Powerwall, який буде взаємодіяти тільки між лічильником комунальних послуг і головною панеллю вимикача будинку, що забезпечує надпросту установку і безперешкодне резервне живлення всього будинку під час відключення електромережі, – наголосив Ілон Маск у своєму твіті. – Енергосистемі буде потрібно більше ліній електропередач, більше електростанцій і більших підстанцій для повної декарбонізації з використанням поновлюваних джерел енергії і сховищ».

На думку Ілона Маска, розподілені житлові системи з використанням продуктів Tesla – будуть найкращим варіантом. Його заява була частково підтверджена дослідженнями Массачусетського технологічного інституту, які показали, що США можуть вийти на мережу з нульовим викидом вуглецю, більш ніж удвічі збільшивши свою пропускну здатність.

Маск уявляє собі систему електромереж, радикально відмінну від тієї, яка є у нас сьогодні, яка централізовано контролюється і управляється операторами мереж, незалежними організаціями, такими як незалежний системний оператор Каліфорнії або рада з надійності електропостачання Техасу. Це бачення пов’язане з бюрократичними та логістичними проблемами.

Комунальним підприємствам і регулюючій політиці необхідно буде вирішити, як впоратися з великим припливом так званих “розподілених енергоресурсів”, таких як сонячні панелі на дахах житлових будинків.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *