Забудова заплави під Романівкою: «Депутати забули для чого обрані» (відео)

Учора, 29 квітня, в Ірпені відбулася чергова 8-ма сесії міської ради. За її підсумками прийнято кілька дерибанних рішень, які лобіювали «Нові обличчя». Зокрема, стосовно розробки ДПТ у заплаві біля Романівки.

Забудова заплави під Романівкою: «Депутати забули для чого обрані» (відео)
Фото Наталії Василенко

Проти такого рішення різко висловлювалася громадськість, було зібрано підписи, люди прийшли на мітинг під міськраду. Проти цього рішення виступали опозиційні до «Нових облич» депутати та представники громадськості.

Представник громадськості Микола Дзюба нагадав депутатам, що вони можуть бути переобраними. До слова, у листопаді виповниться рік з часу роботи Ірпінської міської ради 8-го скликання. Відтак вступить у силу імперативний мандат, який значно спрощує процедуру відкликання депутатів.

Про перипетії обговорення та голосування забудови заплави під Романівкою дивіться у цьому відеосюжеті:


Як бачимо, це забудовницьке рішення було підтримано 27 голосами «за», «проти» проголосували 9 депутатів. Мер Ірпеня Олександр Маркушин («Нові обличчя») пообіцяв результати поіменного голосування відразу після сесії у секретаріаті ради. Але їх не має ще й досі на сьогодні – кінець робочого дня, робочого тижня й робочого місяця.

Забудова заплави під Романівкою: «Депутати забули для чого обрані» (відео)

Оприлюднення поіменного голосування зі згаданого та кількох інших забудовницьких питань проллє світло на те, хто з депутатів справді відстоює інтереси виборців, а хто забудовників.

 

Тарас КУЛИК,

житель Романівки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *