Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

Стародавнє селище зробило рішучий крок у напрямку відокремлення від Ірпеня та подальшого самостійного розвитку разом з навколишніми селами, які побажають увійти в нове адміністративне утворення, центром якого стане Гостомель. Таке рішення прийняли депутати сьогодні на сесії селищної ради, яка є продовженням попереднього пленарного засідання, про що вже писала «Зоря Приірпіння».

Депутати у своєму рішенні спиралися на опитування громадської думки з цього приводу. Переважна більшість гостомельчан, які взяли у ньому участь, висловилися за подальший самостійний розвиток селища, відкинувши пропозиції щодо приєднання Ірпеня та Бучі.

Загалом у цьому опитуванні взяло участь 3116 осіб. З них 2783 людини висловилися за самостійний розвиток Гостомеля, як адміністративного центру. 292 голови віддали за входження до Бучі, 41 голос – за приєднання до Ірпеня.

Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

Гостомельчани вже отримали згоду на приєднання до них сіл Озера та Горенки з Мощуном. З іншими тривають перемовини.

Відтак, питання порядку денного сформульоване: «Про добровільне об’єднання територіальних громад селища Гостомель, села Мощун, села Горенка, села Озера, села Луб’янка, села Блиставиця в єдину, потужну територіальну громаду з центром ОТГ – селищем Гостомель та створення спільної робочої групи з підготовки проекту рішення про об’єднання територіальних громад» – було прийняте одноголосно.

До слова, перед цим голосувалися питання відмови входження Гостомеля до складу Бучі та Ірпеня, проти чого проголосували кілька депутатів.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

  1. Вот как?! А нам басни рассказывают, что все нормальные гостомельчане за Бучу. В очередной раз лапшу повесили!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *