Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

Стародавнє селище зробило рішучий крок у напрямку відокремлення від Ірпеня та подальшого самостійного розвитку разом з навколишніми селами, які побажають увійти в нове адміністративне утворення, центром якого стане Гостомель. Таке рішення прийняли депутати сьогодні на сесії селищної ради, яка є продовженням попереднього пленарного засідання, про що вже писала «Зоря Приірпіння».

Депутати у своєму рішенні спиралися на опитування громадської думки з цього приводу. Переважна більшість гостомельчан, які взяли у ньому участь, висловилися за подальший самостійний розвиток селища, відкинувши пропозиції щодо приєднання Ірпеня та Бучі.

Загалом у цьому опитуванні взяло участь 3116 осіб. З них 2783 людини висловилися за самостійний розвиток Гостомеля, як адміністративного центру. 292 голови віддали за входження до Бучі, 41 голос – за приєднання до Ірпеня.

Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

Гостомельчани вже отримали згоду на приєднання до них сіл Озера та Горенки з Мощуном. З іншими тривають перемовини.

Відтак, питання порядку денного сформульоване: «Про добровільне об’єднання територіальних громад селища Гостомель, села Мощун, села Горенка, села Озера, села Луб’янка, села Блиставиця в єдину, потужну територіальну громаду з центром ОТГ – селищем Гостомель та створення спільної робочої групи з підготовки проекту рішення про об’єднання територіальних громад» – було прийняте одноголосно.

До слова, перед цим голосувалися питання відмови входження Гостомеля до складу Бучі та Ірпеня, проти чого проголосували кілька депутатів.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Гостомель взяв курс на відокремлення від Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *