ФАЛЬСТАРТ ДЕНИСЕНКА

Дострокове припинення повноважень секретаря Ірпіньради не відбулося

ФАЛЬСТАРТ ДЕНИСЕНКА  Дострокове припинення повноважень секретаря Ірпіньради не відбулося

Сьогодні на 9-ту ранку в Ірпені було анонсовано позачергову 43-ю сесію Ірпінської міськради з, по-суті, одним головним питанням порядку денного: дострокове припинення повноважень секретаря Ірпіньради Ю.О. Денисенка за власним бажанням.

Ще раніше поширювалася інформація про те, що Денисенко зібрався працевлаштуватися в Київській облдержадміністрації заступником Горгана. Для цього його начебто збиралися сьогодні звільняти «за власним» бажанням» з посади секретаря Ірпіньради.

Проте, ще вчора пізно вночі серед депутатів почали поширювати інформацію, що сесія переноситься на 30 листопада. Як розповів керівник фракції ВО «Свобода» депутат Богдан Мельничук, йому вчора о 23-їй годині прийшла смс-ка від працівника апарату міськради з повідомленням про відміну сьогоднішньої сесії.

ФАЛЬСТАРТ ДЕНИСЕНКА  Дострокове припинення повноважень секретаря Ірпіньради не відбулося Як зазначив Богдан Омелянович, це неправильно у такий спосіб повідомляти подібні рішення – має бути офіційне розпорядження міського голови, або виконуючого його обов’язки. Подібні маніпуляції із сесіями Богдан Мельничук охрестив нищенням місцевого самоврядування, звинувативши в ньому Карплюка.

Наближені до владного бомонду розповідають, що вимальовується серйозна проблема з обранням нового секретаря Ірпіньради. Наразі називаються дві кандидатури від «Нових облич» – Максим Плешко та Анастасія Попсуй. Проте, КіНО наразі не має необхідної кількості голосів серед депутатського корпусу, аби прийняти таке рішення (нагадаю, що вибори секретаря міськради проводяться таємним голосуванням). При непевності нинішнього мера Карплюка, який здебільшого керує Ірпінем дистанційно, постійно перебуваючи то у «відпустках», то у «відрядженнях», залишити місто ще й без секретаря Ірпіньради – означатиме безвладдя в місті.

Відтак, зростають шанси бути обраними на цю посаду когось із представників інших фракцій, більш лояльних до нинішньої поки що влади. Про що вже ведуться перемовини.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *