Зрубані й викрадені з Ірпінського лісу корабельні сосни знайшли на пилорамі (відео)

Про це повідомляє у своєму пості Фейсбук громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі, публікуючи відео із пилорами на окраїні Гостомеля. За його словами, сюди привезли корабельні сосни, незаконно вирубані в Ірпені на 11-й лінії.

Хроніки оголошеної війни!День 33Буду вдячним за поширення! Ірпінська поліція зловила потвор, що крали порізані карабельні сосни на 11 лінії! Факт, що крали сосни саме з 11лінії зафіксований!Наразі поліції складає відповідні процесуальні документи на пілорамі в Гостомелі куди привезли вкрадені сосни!Ст. 246 КК України каже, що незаконна порубку, або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу це карний злочин! І тут не важливо за що саме карати потвор за порубку чи перевезення, стаття одна! Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку начальнику Ірпінського відділку поліції Євтушенко Валерію Вікторовичу та голові Національної поліції в Київський області Нєбитову Андрію Анатолійович за те, що взяли на контроль цей зухвалий злочин знищення 60 карабельних сосен на 11 лінії та зловили тих хто крав порізані дерева!Тепер, як то кажуть справа техніки! Тож чекаємо від поліції вручення підозри тим хто вчинив цей зухвалий злочин! А потвори нехай знають і бояться чинити новий безпредел! Поліції працює на відмінно!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Понеділок, 23 березня 2020 р.

«Факт, що крали сосни саме з 11лінії зафіксований! Наразі поліції складає відповідні процесуальні документи на пилорамі в Гостомелі куди привезли вкрадені сосни! Ст. 246 КК України каже, що незаконна порубку, або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу це карний злочин!», – зазначає у своїй публікації громадський активіст, виловлюючи подяку за роботу начальнику Ірпінського відділку поліції Валерію Євтушенку та голові Національної поліції в Київський області Андрію Нєбитову.

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *