Київобленерго встановив на електроопорі платформу, безпечну для лелек (+ відео)

Київобленерго встановив першу платформу для гнізд лелек у селі Дівички, Переяслав-Хмельницького району. Таким чином енергетики убезпечили птахів від ураження струмом, а клієнтів – від аварійного відключення електропостачання. Платформа для гнізда була встановлена 13 березня, – йдеть у повідомленні відділу комунікацій ПрАТ «Київобленерго». 

Про необхідність встановлення спеціальної конструкції повідомив на сторінці Київобленерго у Facebook мешканець села. Біля його подвір`я на опорі колись вже гніздились лелеки. З часом їх гніздо зруйнувалось, а нове вони так і не змогли звити самостійно.

Штучну платформу на опорі змайстрували та встановили працівники Переяслав-Хмельницького районного підрозділу. Для них – це перший досвід подібної роботи. Платформа являє собою міцний кошик з металевих прутів. Конструкція витримує вагу і гнізда, і птахів.

«Вже зараз спеціалісти Київобленерго розпочали роботу з оглядів лінії електропередачі. Фіксують місця на електроопорах, де лелеки облаштували свої оселі. Потенційно небезпечні гнізда енергетики вносять до спеціального списку, а потім – оновлять та зміцнять пташину будівлюУ планах Київобленерго – у 2020 році перенести на спеціальні платформи ще щонайменше 5 гнізд лелек», – зазначив генеральний директор Віталій Шайда.

.

#СвітліНовиниУКарантиніДрузі, ще до карантину ми встигли установити першу домівку для лелек в Київській області.Про неї нас попросив житель села Дівички Переяслав-Хмельницького району.Біля його подвір`я на опорі колись вже гніздились лелеки. З часом їх гніздо зруйнувалось, а нове вони так і не змогли звити самостійно – заважали дроти. Чоловік дуже чекає на їх повернення на своє подвір`я, тому звернувся до нас за допомогою. Тепер і лелеки будуть у безпеці, й енергобладнання не руйнуватиметься.#Київобленерго

Опубліковано Київобленерго Вівторок, 17 березня 2020 р.

Піклуючись про птахів, ДТЕК виконує один з пунктів глобальної політики із сталого розвитку, що відповідає напрямку Глобального договору ООН – «збереження біорізноманіття видів живих істот». На сьогоднішній день встановлено 149 спеціальних платформ у Дніпропетровській та Донецькій областях. У 2019 році п’ять таких конструкцій з’явилися в м. Києві. В 2020 році реалізація проекту розпочалась на Київщині.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *