«Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадою

На сьогоднішній 67-й сесії Ірпіньради розглянули 85 питань за 25 хвилин, а найцікавіше прозвучало в «різному».

Вже стало звичним явищем, що сесії Ірпінської міськради розбавляють «для картинки» різноманітними врученнями і нагородженнями. Аби засідання не було надто швидкоплинним та нудним. Сьогодні вручали грамоти воїнам АТО і юним дзюдоїстам, а також футбольні м’ячі для ДЮСШ.

«Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадоюСаме ж пленарне засідання тривало близько 25 хвилин, протягом яких депутати встигли відголосувати 85 питань порядку денного, не обговоривши жодного (!) з них. Якби не вручення і нагородження, взагалі б було не зрозуміло у чому полягає робота депутатів на сесійних засіданнях, під час яких вони схожі на роботів, що механічно тиснуть кнопки пультів голосування. Складається враження, що «народних обранців» на сесіях може замінити проста комп’ютерна програма.

Адже більшість  із них навіть не вникають у проекти рішень, за які вони голосують. Ті ж що вникають, не мають часу на їхнє вивчення, оскільки проекти рішень роздають за день до сесії, або й пізніше. Не стала винятком і 67-а сесія, проекти якої роздали напередодні.

Найцікавішим з них видалося питання №7 «Про затвердження угод про внесення змін до договорів про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь». Що це означає, ніхто не знає, окрім авторів цього рішення, персоналії яких також утаємничені. У додатку переліку угод згадано 12 об’єктів з адресами та номери договорів за 2016 і 2017 роки. Що саме приховується за обтічним формулюванням «внесення змін» залишається загадкою. Зрозуміло лише, що йдеться про пайову участь забудовників, більшість з яких є депутатами Ірпіньради, або так чи інакше мають вплив на владу.

«Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадою «Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадою «Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадою

Відтак, найважливішою інформацією зі звітної сесії видається оголошення в «різному» про необхідність допомоги ірпінському художнику Костянтину Могилевському, в якого виявили небезпечне захворювання. Справді, цій людині потрібно допомогти.

Доки проходила сесія на площі перед міськрадою «засвітився» відставний мер Ірпеня Володимир Карплюк.

«Скорострільність» депутатів та «привид Карплюка» перед міськрадоюНавмисність його нагадування про своє існування наводить на думку стосовно наближення наступних виборів. З іншого боку площі вже кілька днів поспіль стоїть агітаційний намет з гаслом «Ірпінь проти Карплюка та “Нових облич”». Словом, цікаве таке поєднання, а ще більше інтригуюче продовження розвитку подій.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості 67 сесії Ірпінської міськради

Фотограф: Інна МІЩЕНКО

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *