Розкол між фінансистами й піарниками політичного банкрута

Недавні обшуки в приміщенні Ірпінської міськради за великим рахунком нікого не здивували. Це вже звичне явище. Натомість вони стали свого роду лакмусовою стрічкою у плані політичних розкладів «Нових облич» у післявиборчий період. В. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй, погнала на забудовників. Сталося неймовірне: бджоли, а точніше трутні, повстали проти меду.

Розкол між фінансистами й піарниками політичного банкрута

Подібні заяви означили вже давно намічений розкол в команді КіНО (Карплюк і «Нові обличчя») між двома групами: фінансистів (забудовники – Оверко, Мирончук, Пікулик, Карпенко…) та піарників на кшталт Попсуй, карплюківських «гебельсів» – Плешка й Щербини та аналогічних.

Після провалу Карплюка на недавніх парламентських виборах між цими угрупуваннями виникла ворожнеча на тему з’ясування, хто більше винен у поразці їхнього патрона. Фінансисти не доплатили чи ідеологи недопіарили. Проблематика доволі смішна з точки зору здорового глузду, але ж не всі з цієї позиції сприймають реальність.

«План по валу» у кільканадцять разів було виконано-перевиконано в обох напрямках. Карплюк тільки офіційно витратив на виборчу рекламу таку суму, що став переможцем у номінації «гречкосій №1» не тільки в окрузі, а й усій Україні. У плані піару теж саме – переможець в номінації найбільш нав’язкуватішого кандидата. Куди не кинь оком – скрізь був Карплюк. Вінцем піарної байкотворчості став висмоктаний з пальця його «рейтинг» розміром 43,9% – як засвідчили результати виборів, удвічі більший, ніж насправді.

Тим не менше, підсумок для нього невтішний. Самий інноваційний мер всіх часів і народів з тріском програв основному конкуренту Олександру Горобцю. Враховуючи кількість голосів на клона Горобця, з гандбольним рахунком – 21:36. Відставного мера Ірпеня підтримали 21,29% тих, хто прийшли на вибори. Враховуючи явку 48%, можна констатувати, що реальна підтримка Карплюка – кожен десятий виборець.

Наразі «Нові обличчя» роблячи хорошу міну при поганій грі, намагаються це подати за прийнятний результат, вочевидь, видаючи бажане за дійсне. Вихваляються відносно непоганими показниками в Ірпені та Коцюбинському (про все Приірпіння вже не йдеться).

Приміряють на себе рейтинг збанкрутілого боса у передчутті наступних перевиборів місцевих рад. Проте, як казав Мурзік Васильович: вам так не буде. По-перше, показники Карплюка в Ірпені та Коцюбинському – це результат застосування адмінресурсу. (Підтвердженням цьому результати голосування у Ворзелі й Гостомелі, де адмінресурс значно менше працював на гречкосія №1). По-друге, ядро КіНОшного електорату складає контингент, в головах якого міцно засіла казочка про доброго царя-батюшку (у нашому випадку – Володимира Багатоквартирного) та поганих бояр (нинішнє оточення з депутатської більшості ІМР та інших однопартійців). Тобто реальний рейтинг Карплюка перед «приміркою» на себе їм варто переполовинити щонайменше втричі.

Розкол між фінансистами й піарниками політичного банкрута

Щось таке КіНОшники відчувають, внаслідок чого в їхніх і без того далеко не міцних лавах, дедалі очевиднішими стають «розброд і шатанія». Піарники «покотили бочку» на забудовників. Ті допоки що відмовчуються, нервово перебираючи подумки варіанти своїх дій. Хоча зрозуміло, що назріває відповідь у стилі: піарні бездари за наші гроші рейтинг боса і всієї партії профукали.

Дехто, як перший заступник міського голови Олександр Маркушин, намагається стояти на обох берегах ідеологічної ущелини, які дедалі дужче роз’їжджаються, загрожуючи гучним обвалом на зразок передвиборчого падіння КіНОшного моста в заплаві Ірпінь-річки на святкування Купала.

Дедалі частіше в. о. мера та її оточення вдаються до аргументів, які вже давно висловлює опозиція – забудова за межами міста, будинки без дозволів, несплата пайової участі і т. ін. Цим самим КіНОшники фактично визнають неправильність власних дій та рішень. Марні їхні намагання перехопити чужу ініціативу. Поіменні голосування на сесіях Ірпіньради та відеофіксація засідань не дозволять ввести народ в оману, давши усім зрозуміти «хто із ху»…

Розкол між фінансистами й піарниками політичного банкрута

Самі довели ситуацію до того, що на теренах Приірпіння «забудовник» стало лайливим словом. Дедалі більше людей усвідомлюють, що «Нові обличчя» – це синонім «забудовникам». Тож і проголосують на наступних виборах за принципом, сформульованим у назві відомого фільма – «Згадати все»!

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *