В Ірпінській міськраді зараз триває обшук (+ фото, відео)

У приміщенні Ірпінськорї міської ради зранку по цей час тривають обшуки, які проводять працівники прокуратури та поліції.

Як повідомляє «Погляд», нікого не пускають на 2, 3 та 4 поверхи міськради.

В. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй виклала відеозвернення з коридору міськради, в якому розповіла про обшуки та слідчі дії, внаслідок яких вилучається документація, пов’язана із пайовою участю забудовників.

Це відбувається прямо зараз!Сьогодні, 8 серпня, у приміщенні Ірпінської міськради запланований проплачений забудовниками та дерибанщиками обшук.Передісторія. Ірпінська міська рада подала десятки позовів на «горе-забудовників», які не сплатили вчасно пайову участь до міського бюджету. Замість сплати пайової до бюджету, забудовники нічого кращого не придумали, ніж «найняти» прокуратуру та поліцію для проведення обшуку в Ірпінській міській раді.Мета обшуків така. Поліція та прокуратура має вилучити документи, без яких Ірпінська міська рада не зможе продовжувати судитися з забудовниками. Це дозволить забудовникам не сплачувати пайову участь у розмірі десятків мільйонів гривень (завтра ми опублікуємо повний перелік).Також найближчим опублікуємо перелік тих, хто «кришує» забудовників-неплатників пайової. А перелік там дуже цікавий.Замовники обшуку відомі, своє вони отримають в рамках чинних законів. І поки у владі ми, вони сплатять все до копійки до бюджету міста.А виконавці обшуку вже найближчим часом ходитимуть на допити.Вдалого обшуку, ми звикли!

Опубліковано Anastasiia Popsuy Четвер, 8 серпня 2019 р.

За версією Попсуй, у такий спосіб проводиться ревізія недобросовісних забудовників, які не сплачують пайову участь.

Інша версія опозиційних депутатів та громадських активістів Ірпеня, які постійно наголошували на незаконній практиці Ірпінської влади – зарахування пайової участі виконаними забудовниками роботами, а не перерахуваннях «живих грошей» до бюджету, як цього вимагає чинне законодавство. Тож громадськість міста сподівається, що нарешті буде покладено край згаданій практиці.

Обшуки в приміщенні Ірпінської міської ради за нинішньої влади відбуваються далеко не вперше. Починаючи з 2016 року такі слідчі дії проводяться по кілька разів на рік. Як розповіло «Зорі Приірпіння» конфіденційне джерело в правоохоронних структурах, практика обшуків в Ірпіньраді відбувається за наступним сценарієм. Прокуратура робить офіційні запити до міськради відносно певних документів. Ірпінська влада звично не надає їх в належні згідно закону терміни. Тоді слідчі разом з автоматниками в камуфляжах чи просто поліцейськими приходять  з обшуком, вилучаючи раніше затребувану документацію.

Як буде цього разу – дізнаємося пізніше. Наразі чекаємо на офіційні повідомлення правоохоронних структур.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *