ПОПСУЙ ПРІЗВИЩА МІНЯЄ – РЕЙТИНГ ПАРТІЇ ЗГАНЯЄ

Часта зміна прізвища відставної очільниці Ірпеня як ілюстрація політичного банкрутства «Нових облич»

ПОПСУЙ ПРІЗВИЩА МІНЯЄ – РЕЙТИНГ ПАРТІЇ ЗГАНЯЄ

Після відставки Карплюка більше року в якості в. о. міського голови Ірпенем правила Анастасія Попсуй. Пригадуєте, як вона із президії обзивала людей провокаторами, а потім «фейєрично» головувала на сесії під час так званого затвердження Генплану Ірпеня. За рік після згаданої ганьби Всеукраїнського масштабу під тиском громадськості Попсуй також змушена була піти у відставку. Її замінили 31 жовтня 2019 року іншим маріонетковим в. о. мера Ірпеня Андрієм Літвиновим.

Відійшовши від такої невтомної керівної діяльності, Анастасія Попсуй заходилася підбирати собі інших політичних партнерів та міняти своє прізвище. Відтоді Попсуй, яка раніше була Білобрюховою, стала Заблоцькою, а невдовзі знов Попсуй. Майже за сценарієм сюжету епізоду з Висоцьким і Конкіним відомого фільму:

За цей час відставна очільниця Ірпеня спробувала була безуспішно влаштуватися радницею Гончарука, якого невдовзі зняли з прем’єрської посади (римарка на тему «фартовості» Попсуй) та у партію «За майбутнє». Враховуючи, що до початку місцевих виборів ще залишився час, не виключена спроба Анастасії Вікторівни долучитися до ще якоїсь, або ж якихось політичних сил. До кого завгодно – тільки не «Нових облич», від яких вона прийшла до влади й накерувала в Ірпені такого, що мабуть самій страшно стало. На жаль, не за Ірпінь, а за свою політичну кар’єру. Судячи з Настених побігеньок партіями, «Нові обличчя» вже не мають ніякої виборчої перспективи. Інакше б з якого дива вона метушилася в пошуках нових політичних партнерів?!

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *