Поламані стільці й розбиті двері, скандування «ганьба!» і «зрада!» – так Ірпіньрада приймала «Генплан розвитку міста»

Гаряче було на сьогоднішній сесії Ірпіньради. За дві години до призначеного початку засідання вхід і залу заблокували «тітушки». Пропускали «своїх», поліція більш-менш лояльно ставилася до «непроханих гостей». Натомість найбільш наполегливо і злагоджено «муніципальна варта» взаємодіяла з «тітушками», спочатку не пускаючи до зали людей, а потім опозиційних депутатів до трибуни.

За такого загального гармидеру проходило засідання, яке формально називалося «62 сесія Ірпінської міської ради». Депутати за заздалегідь написаним сценарієм і під диригуванням КіНОшних ідеологів слухняно натискали на кнопки голосування, «протягнувши» потрібне рішення з Генплану, в якому ті, хто за нього голосували, навіть не розумілися.

Поламані стільці й розбиті двері, скандування «ганьба!» і «зрада!» – так Ірпіньрада приймала «Генплан розвитку міста» Поламані стільці й розбиті двері, скандування «ганьба!» і «зрада!» – так Ірпіньрада приймала «Генплан розвитку міста»

У цьому сесійному вертепі на День Святого Миколая Громаді була відведена роль за межами пленарної зали кричати «ганьба!», «геть!», «депутатів на нари!». Спочатку влада відвела місце Громаді на морозяній вулиці перекрикувати концертні динаміки «святкової» заглушки.  Проте, люди, видушивши скло парадного входу, проникли  до фойє приміщення міськради. Далі ламати двері до сесійної зали вже не було сенсу, оскільки вона виявилася наче тушкованка, напакована «тітушками», через яких важко було продихнути, а не те, щоб пройти.

По завершенні зібрання Громада влаштувала «коридор ганьби» «акторам» з мандатами, які зіграли сьогоднішню оперетку в сесійній залі. Тільки замість поклонів вони винесли з зали свої самовдоволені депутатські посмішки під  багатоголосе «Ганьба!».

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішніх подій в Ірпіньраді та під нею 

Інна МІЩЕНКО

Мирослав ГЕРАСИМОВИЧ

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *