«Привид Карплюка», односторонній рух та право ОСББ на протоколи адмінпорушень

Перед сьогоднішнім ранковим засіданням виконавчого комітету Ірпінської міської ради кореспонденти «Зорі Приірпіння» зафіксували відставного мера Володимира Карплюка на площі перед виконкомом.

Досить дивно, що в такий сезон відпусток він не за кордоном на курорті, а ходить до міськради значно частіше, ніж у часи, коли офіційно був міським головою Ірпеня.

«Привид Карплюка», односторонній рух та право ОСББ на протоколи адмінпорушень

З початку самого засідання виконавчого комітету кворум збирали досить кволо, позаяк чимало його членів відлетіли у теплі краї. Не було на засіданні навіть провладних журналістів. Натомість «привид Карплюка», неначе Акакій Акакійович із Гоголівської «Шинелі», бродив плиткою поміж колон центральної площі міста.

На самому засіданні Ірпінського виконкому спершу проголосували за облаштування одностороннього руху ще двома ірпінськими вулицями. Відтепер вулиця Громадянська буде односторонньою від Озерної до Підгірної, а вулиця Гуцала – від Підгірної до Озерної.

Трьом ОСББ члени виконкому надали повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення «на правопорушників, які порушують благоустрій будинків».

«Привид Карплюка», односторонній рух та право ОСББ на протоколи адмінпорушень

Під час розгляду «найсмачнішого» питання – затвердження проектно-кошторисних документацій, під час яких традиційно діляться мільйони бюджетних коштів, доповідачка Жанна Остапчук називала деякі цифри затверджуваних кошторисів, а інші приховувалися за загадковим формулюванням «зведений кошторисний розрахунок».

Повністю затверджувані кошториси, за які члени виконкому вкотре проголосували без жодних запитань, можна переглянути на цьому відео:

 

Ще з цікавого на звітному виконкомі, перший заступник міського голови Олександр Маркушин повідомив про відкриття дитячих садочків. Садочок в елітному районі Стоянка пообіцяв відкрити наприкінці вересня, а многостраждальний кількарічний довгобуд на Курортній – 23 серпня на День Прапора.

Начальниця відділу економіки міськвиконкому Світлана Демченко у своєму звіті, з-поміж інших цифр, статистичної звітності назвала середню зарплату в нашому регіоні – за перше півріччя 2020 року вона склала майже 11 тисяч гривень.

Також було названо переможців тендерів на вивезення побутових відходів в Ірпені. Старий житловий фонд – бюджетні установи та частково приватний сектор обслуговуватиме – КП УЖКГ «Ірпінь», приватні ЖЕКи та ОСББ – ТОВ «ЕкотонГруп», роздільно збиране сміття вивозитиме  МПП «Рада».

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *