КіНОшні «троянські коні» поскакали у Гостомельську владу

Чергове передвиборче дійство під назвою «презентація кандидатів від «Нових облич» пройшло на Ірпінській набережній серед недолугих фігур з претензією на креативність, з одного боку які органічно доповнювали скандальні недобуди горезвісного ЖК «Школа», а з іншого – вбита забудовами, замулена й заросла жабуринням Ірпінь-річка.

КіНОшні «троянські коні» поскакали у Гостомельську владу

Спостережливим людям впало в око, що «оновлені» КіНОшники найбільше уваги приділили кандидатам у владу до Ірпіньської (що, власне, не дивно) та Гостомельської ОТГ. Стосовно останньої природньо виникає запитання. Чому саме з-поміж інших втрачених за 5 років «дбайливого» господарювання селищ – Коцюбинське, Ворзель та Гостомель – саме він викликає найбільший КіНОшний апетит?

Одна версія, на перший погляд очевидна. Карплюк і його вже поріділа команда, а точніше сказати, як жартують дотепники, карманда – плекають намір шляхом проведення своїх однопартійців у Гостомельську владу – знову повернути Гостомель у своє підпорядкування, формально Ірпеню. Така версія цілком би видавалася реальністю, якби не одне вагоме «але». Воно полягає у тому, що «Нові обличчя» нині стрімко втрачають свої позиції в Ірпені. Після недавніх відходів до інших політичних сил кількох знакових однопартійців, рейтинг КіНОшників загрозливо завис на межі 5% прохідного бар’єру. Вже очевидно, що в Ірпені прийдуть до влади інші партії. Через що гіпотетичне підпорядкування Гостомеля Ірпеню «Новим обличчям» не принесе ніякого зиску.

Тож вони обрали іншу тактику – спробувати пройти до Гостомельської ради. Позаяк безхребетно-безпринципним створінням байдуже чиї землі та бюджет дерибанити – Ірпеня чи Гостомеля. Все одно ж все «нажитоє нєпосільним трудом» потім тринькати на закордонних курортах. Облаштовувати собі заморські фазенди та відправляти дітей вчитися до Англії. Або ж, на крайняк, маєточки під Варшавою чи в недалекій від нас Стоянці.

КіНОшники знають, що тепер в Гостомельській ОТГ найбільше земельних ресурсів та бюджетоутворюючих підприємств. Тому вони й подалися до Гостомельської влади. Роблять це у своєму стилі – хитро й підступно. Просувають начебто своїх. Знають, що гостомельчани досить обережно ставляться до «легіонерів». Такими «своїми» Карплюк і «Нові обличчя» вибрали недавно викинутих із Гостомельської влади. А саме – екс-депутатку Ольгу Смолянчук, яку судили за корупцію. Після чого з тріском, чутним на всю Україну, позбавили депутатських повноважень. Ось так виходить: із депутатів вигнали – то нехай на мера йде. КіНОшна «логіка» просто зашкварює. Інший представлений Карплюком на заплавному зібранні діяч – цивільний чоловік Ольги Олег Мамчур – також екс-депутат Гостомельської ради, і також позбавлений повноважень за ту ж таки корупцію. Мамчур тепер вже від «Нових облич» намагатиметься поновити втрачений депутатський мандат. Примітна деталь, будучи депутатом кілька років і зараз знову прагнучи влади, Мамчур так і не вивчив державної мови, постійно спілкуючись російською. Бодай кілька слів на набережній презентації не зміг сказати українською. Олегу б десь в Усть-Іжевську чи на Колимі балотуватися, а не в Гостомелі.

Ще один персонаж презентований відставним мером Ірпеня Карплюком, на якого заведено купу кримінальних справ, його ідейний сподвижник – також відставний керівник КП «УЖКГ Гостомель» Віталій Пустовалов, проти якого також порушено кримінальне провадження, і вже скероване до суду. Погорів Пустовалов на бензині для Карплюка. Очевидці так і говорять: сказав, що паливо пішло на вибори мера-невдахи, який рік тому пролетів на парламентських виборах, як фанера над 95 округом. Вибори ж Карплюка важливіші за вивезення сміття та інші роботи комунальників з наведення ладу в Гостомелі. За таку «правильну позицію» Володимир Багатоквартирний тепер просуває Пустовалова в депутати. Треба ж буде ще пальне не на одні вибори. Депутатський мандат якраз знадобиться, аби покрити всілякі сумнівні діяння, яких назбиралося чимало.

Іншу кримінальну підозру Пустовалов отримав за «відмивання» коштів на ремонтах дахів будинків. Також в його виробничому портфоліо звинувачення у здирництві з родичів померлих за копання могил на кладовищі. Словом, діяльність цілком і повністю вписується в ідеологію партії «Нові обличчя», представники якої в Ірпені «відмивають» десятки мільйонів бюджетних коштів, у тім числі й на ФОПах-покійниках, які й після смерті в Ірпені ремонтують дороги та облаштовують парки.

Підсумовуючи сказане, напрошується невтішний висновок, що КіНОшники намагаються просунути до Гостомельської влади політичний неліквід з кримінальним душком, аби потім ним керувати й використовувати за для своєї вигоди. Гостомельчанам слід розуміти, що вибори 25 жовтня відбудуться за партійною системою, відповідно до їхніх підсумків обрані депутати отримають імперативний мандат. Це означає, що керівництво партії, у даному разі Карплюк та його безхребетне оточення зальотного походження, у разі приходу їхніх ставлеників до влади, керуватиме ними, наче своїми маріонетками.  І якими б «в дошку своїми» не видавалися смолянчуки-мамчури-пустовалови та їм аналогічні, вони змушені будуть під страхом відкликання з депутатів виконувати волю партії, що їх поставила. У даному випадку Карплюка та його найближчого оточення, яке у Приірпінні здатне лише заробляти, спустошуючи наші природні ресурси, за рахунок чого приємно проводити час за кордоном.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *