Фальстарт «Нових облич»: показовий правовий нігілізм чи умисна провокація?

Спекотним виявилося нинішнє Ірпінське літо не тільки в метеорологічному, а й політичному сенсі. Особливо для поки що провладної партії «Нові обличчя», яка почала сипатися неначе трухлявина з сухого дерева.

Фальстарт «Нових облич»: показовий правовий нігілізм чи умисна провокація?

Спочатку про вихід заявив Андрій Страховський. Невдовзі промайнула інформація про долучення до нових політичних партнерів Анастасії Попсуй. Нещодавно Віолетта Кременчук з подякою оголошує вихід із «Нових облич». Її заява мимоволі проводить асоціації розлучення дітородної жінки з імпотентом. Мовляв, з тобою було добре, дякую за допомогу, але у нас вже різні напрямки в житті – у мене ще є перспективи, а в тебе вже нема.

При цьому Віолетта робить галантний реверанс на завершення, обіцяючи підтримати Олександра Маркушина на мера. За дужками залишається партія, від якої він може висунутися. Ясна річ, що НО. Але ж тоді вже без Карплюка на чолі. Чи в якості виборчого «весільного генерала»?

Або ж Маркушин балотуватиметься самовисуванцем. Тоді його шанси на успіх різко зростають. Причому, пропорційно зниженню рейтингу НО, який і так стрімко падає нижче прохідного бар’єра, якщо не сказати «політичного плінтуса».

Після кількох свіжих публічних «розлучень» з допоки ще провладною в Ірпені партією, її ідеологічні «гебельси» нервово влаштовують фотосесії у футболках з партійною символікою для членів, які поки що числяться в «Нових обличчях». Можна подумати, що у них інших футболок не знайдеться, в яких перед виборами можуть перефотографуватися. Передвиборчий фальстарт «Нових облич» свідчить про їхню невпевненість і хаотичне чіпляння «потопаючого за соломинку».

Фальстарт «Нових облич»: показовий правовий нігілізм чи умисна провокація?

Вже не перший день КіНОшниками ведеться відкрита політична агітація, Задовго до офіційного початку виборчої кампанії вони розклеюють білборди, стоять з партійними наметами, роздають і засипають поштові скриньки друкованою політичною агітацією. Складається враження, що «Нові обличчя» умисне провокують виборчу комісію, аби їхню партію зняли із реєстрації на виборах. У такий спосіб для них гарна нагода «красіво» піти з політичної арени. Аби потім волати про «політичне переслідування», «незаконні дії» правоохоронних структур, «розправу з рейтинговими опонентами» і т. ін.

Виникає резоне питання щодо перспективності висування списків НО до Ірпінської міської ради (про інші міста вже не йдеться). Кому потрібен цей завідомо програшний варіант?! П’ять років тому через цю бутафорну «партію» не потрапили кілька нормальних людей до Київської облради. Тепер така невтішна перспектива чекає на тих діячів, які захочуть балотуватися від НО до Ірпіньради. Навіщо вам це треба?! – Неспроста запитується в умові передвиборчої задачі.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *