ПОЛЬСЬКИЙ СЛІД КАРПЛЮКА

Чимало інформації поширилося в медіапросторі про зв’язки міського голови Ірпеня Володимира Карплюка з сусідньою країною – Польщею. Які з розповідей-версій наскільки достовірні, як то кажуть, покаже слідство. Проте, одна з таких інформацій вже заслуговує на журналістське розслідування. Кореспонденти «Зорі Приірпіння» взялися розшукувати польський слід Карплюка і виявили досить цікаву інформацію, допоки хоч не підтверджену, але й не спростовану.

Виявляється, мер Ірпеня неодноразово був помічений у невеличкому польському поселенні Марки на північному сході від Варшави край Слупецької Пущі. Це передмістя столиці Польщі, розташоване приблизно на такій відстані, як наше Коцюбинське від Києва. Втаємничений інформатор розповів, що Володимир Карплюк навідувався туди ще з 2014-го року з метою придбати ділянку під будівництво.

Відтак, вже у 2016 році у Марках звели два будиночки. Як стверджує утаємничене, проте солідне джерело, на одній з ділянок розміром 25 соток звів будиночок Володимир Карплюк, а по сусідству – його колега-однопартієць Володимир Співак. Щоправда, у своїй декларації Карплюк не вказував цей будинок, і за словами таємного джерела у міськраді, він зареєстрований на підставну особу.

З’ясувати достовірність цієї інформації в самого Карплюка наразі не вдається, оскільки очільник міста вперто не бажає спілкуватися з журналістами «Зорі Приірпіння». Відтак прошу вважати цю публікацію відкритим зверненням до Володимира Карплюка щодо його причетності до садиби між вулицями Зелена і Легіонова містечка Марки Варшавського Воєводства.

Місце її розташування бачимо на карті Yandex. На менш свіжому зображенні з Google не було двох будинків, які ймовірно належать Карплюку і Співаку. Спорудили їх досить швидко, протягом минулого року.

ПОЛЬСЬКИЙ СЛІД КАРПЛЮКАНе в приклад реконструкціям ірпінських вулиць Підгірної та 8 Березня, які вже скоро рік як не можуть завершити.

Кореспонденти «Зорі Приірпіння» провели маркетингове дослідження земельного ринку в Марках під Варшавою. Наділи по 25 соток під, як би у нас назвали, котеджну забудову, коштують до 120 тисяч доларів. З урахуванням того, що ділянки під забудову продаються з уже підведеними комунікаціями, це дешевше, ніж у нашому Ірпені.

ПОЛЬСЬКИЙ СЛІД КАРПЛЮКА

Не так, як нашим забудовникам, на цих ділянках можна будувати не що заманеться, а лише індивідуальні будинки, причому в одному чітко визначеному стилі.

ПОЛЬСЬКИЙ СЛІД КАРПЛЮКА

До слова, поряд ще є вільні ділянки. Вони позначені на карті-схемі жовтим кольором.

ПОЛЬСЬКИЙ СЛІД КАРПЛЮКА

«Не сприймайте це за рекламу земельних продаж в Марках, але наразі ще є нагода стати сусідом Карплюка в Польщі», – жартує утаємничений інформатор. На запитання: навіщо нинішньому очільнику Ірпеня могла здатися така садиба в тихенькому польському столичному передмісті? – секретний співрозмовник відповідає: «Як запасний майданчик на випадок, якщо в Україні йому стане непереливки у вигляді переслідування правоохоронцями».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *