Як мертві душі бюджетом Ірпеня розпоряджаються

Що називається, і сміх і гріх. Виявляється, Ірпінська міська рада замовляє різні ремонтні та будівельні роботи… у покійника. Про це повідомляють різні ЗМІ з посиланням на джерело у правоохоронних органах. А саме фізичній особі-підприємцю Віталію Петровичу Дасюку протягом 2016-2017 років було замовлено Ірпінським виконкомом та управлінням освіти робіт загалом на суму 3 мільйони 657 тис. 200 грн.

Як мертві душі бюджетом Ірпеня розпоряджаються

І не було б нічого в цьому дивного, якщо не врахувати те, що згаданий чоловік помер ще у 2012 році й похований на цвинтарі у Вишгородському районі.

Як мертві душі бюджетом Ірпеня розпоряджаються От і поцікавтеся в Ірпінській міськраді, як це виконує ремонти вулиць, шкільних класів та займається облаштуванням парків і благоустроєм в Ірпені… небіжчик.

Також джерело повідомляє про оформлення фірми «Будрегіонсоюз» на того ж Дасюка В. П. у 2016 році – за 4 роки після його смерті.

За повідомленнями ЗМІ, саме з цим випадком зокрема були пов’язані недавні обшуки в приміщенні Ірпіньради та вдома в деяких посадовців.

Як відомо, першими їхніми наслідками стали арешти двох підприємців, які співпрацювали з Ірпіньрадою.

За повідомленням ЗМІ з посиланням на правоохоронців, саме ці двоє затриманих були причетні до оформлення ТОВ «Будрегіонсоюз» на покійника.

«Будрегіонсоюзу» Ірпінська міськрада та Виконавчий комітет також замовляли різні роботи.

Як мертві душі бюджетом Ірпеня розпоряджаються

Загалом на 3 мільйони 673 тис. грн. Дуже зручно на предмет якості виконання робіт – запитати у покійника. У цьому контексті виглядає цілком зрозумілою мотивація ірпінських чиновників, які звикли приховувати від депутатів і громадськості проекти порядків денних та рішень міськради та виконавчого комітету. Часто-густо про їхні засідання та проекти рішень люди дізнаються в останній момент. Схеми і принципи добору виконавців робіт для загалу залишається таємницею за сімома замками. Але все одно інформація так чи інакше все ж таки доходить до журналістів і відповідно до громадськості. А в цьому випадку вирішили перестрахуватися – оформити на покійника – точно вже нічого не скаже.

Власне, до зловживання службовим становищем, яке доходить до маразмів у виконанні ірпінських посадовців, нам вже давно не звикати. Але цей випадок оформлення робіт, а фактично списування бюджетних коштів на мертву душу, переходить вже всі межі.

Як мертві душі бюджетом Ірпеня розпоряджаються

Не відповідає ніякому феншую. Як жителям і гостям міста тепер сприймати те, що ремонтом наших вулиць та облаштуванням зон відпочинку займався покійник?! Ремонти закладів освіти, у тім числі шкільних класів, де навчаються діти – виконував ФОП із того світу. Гоголівські «Мертві душі» відпочивають. Їх тільки скуповували для кількості, а в Ірпені, виявляється, небіжчик за 2 роки встиг освоїти 7 млн 330 тисяч «живих» бюджетних коштів. І це лише ті, про які наразі нам стало відомо.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *