Ірпінський виконком під проводом Христюка

Сьогодні зранку відбулося засідання Виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Найцікавішим на ньому виявилися не скільки питання порядку денного, як склад присутніх членів виконкому та головуючий на засіданні.

Ірпінський виконком під проводом Христюка

Одразу зазначу, що не було ні міського голови Ірпеня Володимира Карплюка (хоча його ще вчора бачили в місті), ні когось із селищних голів Гостомеля, Ворзеля й Коцюбинського. Був присутній сільський голова Михайлівки-Рубежівки. Очевидно, аби не сказали, що взагалі «безголовий виконком».

Також прибули усі заступники міського голови – Дмитро Христюк, Наталя Семко, Лідія Михальченко та секретар Ірпіньради Юрій Денисенко.

Напередодні звітного Виконкому інтернет-спільнота Приірпіння була заінтригована питанням щодо головуючого на засіданні. На сторінці сайту й газети «Зоря Приірпіння»  у соціальній мережі «Фейсбук» розмістили прогноз-голосування, в якому читачі нашого видання могли висловити свою думку щодо персони головуючого на засіданні Виконкому.

Найбільше голосів набрав Христю Д. В. (51,62%), другим номером із суттєвим відривом Карплюк В. А. (25,8%), наступні позиції посіли Михальченко Л. Я. (12,9%) і Семко Н. Г. (9,68%).

Ірпінський виконком під проводом Христюка

Перед самим початком засідання редактор газети і сайту «Зоря Приірпіння» Олександр Наказненко опублікував результати даного голосування на сторінці Дмитра Христюка, який невдовзі провів засідання Виконкому, головуючи на ньому.

 

Юля СВІЧКОГАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *