Овації українському АН-132D у французькому Ле Бурже

На флагштоках гордо майорить прапор України на одному з найбільших світових авіасалонів у Lе Bourget-2017, де першим в ряду новітніх досягнень літакобудівництва стоїть наш АН-132D.

«Зоря Приірпіння» вже розповідала докладно про цю модель АНТК «Антонов», для виробництва якої не використано жодних комплектуючих з Росії.

Наразі наш літак на французькому авіасалоні продовжує зривати овації відвідувачів під час показових польотів. Тривають випробування АН-132D, які мають завершитися отриманням ліцензії на цю модель. Тоді можна буде укладати контракти на продаж АН-132, що буде логічним завершенням багатьох перемовин, які зараз ведуться повним ходом.

Тим часом зацікавлені особи і просто глядачі милуються новим українським літаком, який ще кілька днів тому підкорював небо над нашим Приірпінням, злітаючи з аеродрому під Гостомелем, а зараз красується в французькому Ле Бурже, викликаючи неприхований захват світової спільноти. Справді, це той випадок, коли кажуть, що краще раз побачити, аніж сто разів почути.

Юля СВІЧКОГАС

 

Фото: РІА-Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *