Громада відстояла вагончик у заплаві від спроб влади демонтувати «острівець свободи» (+ фото, відео)

Учора, 12 березня, влада здійснила чергову спробу припинити безстрокову акцію протесту проти забудови заплави Ірпінь-річки. Прикриваючись рішенням виконкому про демонтаж вагончика пікетувальників, пригнали кран і евакуатор на місце події.

Проте, учасники пікету вважають дане рішення незаконним. Разом із людьми, які їм прийшли на підтримку, вони відстояли своє право на пікет у заплаві Ірпінь-річки.

Незважаючи на численну підтримку провладних забудовників комунальниками та «муніципальною вартою», працівники на евакуаторі не наважилися на силовий демонтаж вагончика всупереч волі Громади. Присутні на події працівники поліції цього дня обрали тактику нейтралітету, не підтримуючи жодну зі сторін протистояння, завдяки чому вдалося відстояти від посягань на «острівець свободи» у заплаві Ірпінь-річки.

Про це у своєму відео зазначив громадський активіст, депутат Ірпінської міськради Лаврентій Кухалейшвілі.

Хроніки оголошеної війни!День 22Скажу коротко це ПЕРЕМОГА!Перемога не у війні з будівельною мафією, а пермога в маленькій битві! Але від цього вона не стає меньш приємною!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Четвер, 12 березня 2020 р.

 

Нагадаємо, що учасники безстрокової акції протесту виступають проти наміру забудови заплави Ірпінь-річки компанією депутата від «Нових облич» Ігоря Оверка «Синергія Сіті», яка незважаючи на скасування ДАБІ будівельних умов та обмежень, не полишає своїх намірів забудувати заплаву з боку вулиць Озерна та Достоєвського. У проекті забудовників зображене ціле нове місто на 72 багатоквартирні будинку. Відтак, ціна питання за підрахунками активістів сягає 500 мільйонів доларів.

Зважаючи на все це, учасники акції протесту готові до нових посягань з боку привладних забудовників. Тому не зменшуючи пильності, продовжують безстрокову акцію, закликаючи усіх небайдужих людей доброї волі прийти на підмогу, у разі повторення подібних інцидентів зі спробами демонтажу вагончика. До слова, на ньому від учора з’явилася вивіска: «Громадська приймальня депутата Київської обласної ради Ігоря Домбровського».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *