Розвідка боєм: біля вагончика пікетувальників розвантажили бетонні блоки (+ фото)

Насиченим видався сьогоднішній день біля пікету в заплаві Ірпінь-річки проти незаконної забудови «Синергія Сіті». В обідній час сюди прибули представники Ірпінської влади з наміром демонтувати вагончик пікетувальників. Цілком можливо, що вони б здійснили свій задум, аби на його захист не стали активні небайдужі громадяни, зокрема, юристи та журналісти, які оперативно підтягнулися на заплаву.

Але це була лише прелюдія до спроби здійснити свої наміри недовідставленій владі. Разом із комунальниками сюди привезли КамАЗом бетонні блоки й розвантажили їх по периметру території колишньої автозаправки, власники якої начебто згадали, що вони господарі цієї території, і почали тут хазяйнувати.

При цьому роботами, які велися із численними порушеннями вимог безпеки праці, чомусь (?) керував представник «Синергія Сіті» на прізвище Мудрак. Розвантаживши за дві ходки 14 бетонних блоків, робітники разом із представниками забудовників залишили місце події.

Учасники пікету переконані, що сьогоднішнє дійство – це свого роду «розвідка боєм», перевірка наскільки згуртованою виявиться Громада у протистоянні проти агонізуючої недовідставленої влади. Тому учасники пікету в заплаві готуються до наступних провокацій, і попереджають всіх небайдужих людей бути напоготові, аби оперативно прийти на підмогу у разі неадекватний дій поплічників заплавних горе-забудовників.

Світлана МАТУШКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Фотомиттєвості сьогоднішніх подій біля пікету в заплаві Ірпінь-річки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *