Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

Сьогодні вночі група активістів отаборилася біля в’їзду на будівельний майданчик «Синергія Сіті», який в народі називають «ЖК Школа». Справа в тім, що вже понад два роки у цій частині Ірпеня біля заплави висять плакати із надписами про початок будівництва нової школи. Насправді у цьому місці на торф’яних ґрунтах звели й продовжують будувати житлові будинки по 10 і більше поверхів.

Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

Дана земельна ділянка має сільськогосподарське призначення і знаходиться поза межами Ірпінської міської ради. Незважаючи на це, тут повним ходом ведеться будівництво – тільки не обіцяної школи, а житлових будинків з квартирами на продаж.

Численні порушення законодавства причиняли неодноразові арешти цього будівництва. Проте, арешт будівництва у заплаві одним судом змінювався його скасуванням іншим судом. Так триває вже більше року. Дотепники жартують, що судові перипетії значно підвищують собівартість будівництва.

Аби припинити це неподобство, група ініціативних ірпінчан вирішила перекрити в’їзд на територію самодіяльного будмайданчика. Про це повідомив у соцмережі Фейсбук депутат Ірпіньради Лаврентій Кухалейшвілі, опублікувавши відповідне відеозвернення.

З метою збереження заплави річки Ірпінь від знищення і забудови, сьогодні 19.02.2020 року в річницю революції Гідності ми заблокували в'їзд і виїзд з 9-ти поверхової "школи"! Коли кримінальна справа була в Ірпені на цю ділянку був накладений арешт! Як тільки справи забрали до Генпрокуратури її тупо почали зливати! Як спитаєте ви? Да дуже просто! Прокурор тупо не прийшов на судове засідання і суддя Печерського районного суду цей арешт зняла!Вони що нас всіх за ідіотів тримають!!!Думають, що якщо у них є бабло і з забудови заплави 72 багатоповерховими курниками отримають десяток мільярдів чистого прибутку то всіх куплять! Може ви потвори і купите суддів і прокурорів, але ви точно не купите звичайних людей, які розуміють, що знищівши і забудувавши заплаву, Ірпінь остаточно перетвориться на ГЕТТО! Ви бачите що катастрофічно не вистачає шкіл і садочків, ви бачите які корки вранці на виїзді з Ірпеня, а в вечорі назад! Ви думаєте буде краще! Утрясеться! Та ні, це тільки початок! Буде в рази гірше!Ци покидьки тут жити не збираються! Вони розкрадуть все що можно і поїдуть з дітьми жити на острови! Це ГЕТТО вони будують вам і вашим дітям! Ви хочите для себе такого майбутнього???!!! Якщо підтримуєте нашу боротьбу то хоча б зробіть РЕПОСТ щоб все місто бачило, що відбувається!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Середа, 19 лютого 2020 р.

Коли вже активісти стояли із пікетами, сьогодні вранці спочатку ЖЕКівська машина приїздила висипати сміття. Потім фура із газоблоками намагалася завезти їх на будівельний майданчик. Не змігши потрапити на який, поїхала шукати об’їзних шляхів.

Активісти розповідають, що також завернули трактор. Натомість він проник на будмайданчик через інші ворота, переїхавши при цьому тротуар, не розрахований на такі навантаження.

Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

Водночас із іншого боку вулиці Підгірна  – навпроти через залізничну колію – зафіксоване чергове розриття в заплаві Ірпінь-річки. Відтак, активісти вирішили перешкоджати вивезенню торфу з цього місця.

Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

З усього видно, що цікаві події розпочалися у заплаві неподалік залізничного мосту. «Зоря Приірпіння» й надалі інформуватиме читачів про перебіг подій довкола будівництва під кодовою назвою «ЖК Школа».

Громада зупиняє забудову заплави (+ фото)

До слова, це вже не перше протистояння Громади проти забудови заплави. Рік тому небайдужі люди, об’єднавши свої зусилля, завадили забудові заплави в районі шлюзу № 6.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *