У зоні відчуження ЧАЕС запрацювала сонячна електростанція
У зоні відчуження повністю збудована і готова до експлуатації ще одна наземна сонячна електростанція. Її збудовано на кіотські кошти, які Уряд Іспанії сплатив Україні за квоти на викиди парникових газів. Роботу станції куруватиме державне підприємство, пише на своїй сторінці в Фейсбуці Остап…