Про виконком без Літвинова та канатну дорогу замість тролейбуса

Про виконком без Літвинова та канатну дорогу замість тролейбуса

Головною інтригою сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Ірпіньради була персона головуючого та присутність, або ж відсутність, у його складі Андрія Літвинова. Після того, як його обрали на посаду секретаря міськради, він мав пройти відповідну спецперевірку. Не пройшовши її, Літвинов брав участь у попередньому засіданні виконкому 3-го грудня, щоправда, не зрозуміло в якій якості. Що не залишилося поза увагою громадськості та, сподіваємося, правоохоронних органів.

Про виконком без Літвинова та канатну дорогу замість тролейбуса

Тож на сьогоднішньому виконавчому комітеті головував перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин. Натомість Андрій Літвинов не брав участі в засіданні, хоча й був присутній у цей час в приміщенні виконкому, навіть до зали засідань заходив – заносив Маркушину документи на підпис.

З-поміж питань порядку денного найбільшу цікавість традиційно викликають затверджувані кошториси виконуваних робіт КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Про них доповідала заступниця директора цього комунального підприємства Жанна Остапчук, яка за наполяганням члена виконкому Андрія Гірника озвучувала не тільки назви, а й затверджувані суми кошторисів.

Капітальний ремонт автостоянки по вул. Незалежності, 12 (масив Стоянка) – 1 млн. 273 тис грн;

Будівництво дитячого майданчика по вул. Свято-Покровська, 3 (смт Гостомель) – 155 тис грн;

Будівництво свердловини на набережній біля траси Р-30 – 750 тис грн;

Капітальний ремонт тротуарів по вул. Незалежності (масив Стоянка) – 1 млн. 196 тис грн;

Будівництво дитячого спортивного майданчика та зони відпочинку по вул. Свято-Покровській (смт Гостомель) – 1 млн 498 тис грн;

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 65 місць по вул. Незалежності (масив Стоянка):

– на зовнішню мережу дощової каналізації – 299 тис;

– зовнішні мережі дощової каналізації та теплопостачання – 298 тис;

– зовнішні мережі побутової каналізації – 295 тис;

Капітальний ремонт проїзду пішохідної зони по вул. Соборна – 615 тис грн;

Капітальний ремонт водонапірної каналізаційної мережі від вул. Полтавської до вул. Гостомельське Шосе – 299 тис;

Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. 74-ї Стрілецької дивізії (від Варшавської до Спартака) – 588 тис.

Про виконком без Літвинова та канатну дорогу замість тролейбуса

Ще один кошторис затверджували за поданням начальника КП УЖКГ «Ірпінь» Сергія Скрипника. Оскільки ніхто не запитав у доповідача проголосовану суму кошторису, то залишилося таємницею для громадськості скільки бюджетних грошей було витрачено на: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Квіткова, 2 в м. Ірпінь в т. ч. проектування».

Про виконком без Літвинова та канатну дорогу замість тролейбуса

Але найцікавішим було запитанням, точніше відповіддю на нього стала зацікавленість Андрія Гірника перспективою раніше обіцяного будівництва тролейбусної лінії на новій дорозі Ірпінь–Київ (через Романівку). На що начальник відділу економіки Світлана Демченко відповіла, що це питання «тягне за собою дуже великі ресурси». Певно, слід розуміти, дорожче за набережну з усіма натиканими на ній дивацтвами. Коли Гірник запитав про можливий запуск згаданим маршрутом електробусів (це вже свіжіша обіцянка влади – ред.), то присутній начальник відділу містобудування та архітектури Михайло Сапон сказав, що тепер там вже планується канатна дорога. З цього приводу мимоволі пригадався жарт радянської епохи, коли замість обіцяного настання комунізму організували московські Олімпійські Ігри-1980.

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *