Депутати продовжують обирати «головуючого на сесії» та приховують свої рішення від Громади

На сьогоднішній 76-й сесії Ірпінської міської ради знову не було легітимного навіть «в. о.» міського голови. Вже третє засідання поспіль депутати обирають «головуючого на сесії». Втретє поспіль ним на безальтернативній основі обирають Андрія Літвинова. Сьогодні за пропозицію його однопартійця Максима Плешка (не зрозуміло на яких підставах саме він відривав пленарне засідання) проголосувало 23 депутати.

Відео оголошення сесії Плешком:

Це при тому, що напередодні були надруковані й роздані «народним обранцям» проекти рішень, на яких значився підпис: «Головуючий на сесії А.В. Літвинов». Що вже є порушенням законодавства й елементарної логіки – Літвинова наперед зробили в документах головуючим, до того, як його було ним обрано депутатами на сесії. Відтак, це може стати підставою для визнання недійсними всіх рішень, прийнятих звітною 76-ю, а також двома попередніми сесіями Ірпіньради.

Перед початком сьогоднішнього засідання громадська активістка Михайлина Скорик намагалася взяти в секретаріаті та депутатів роздруковані проекти рішень, зокрема, персонально в депутата Літвинова. Зазначаємо саме депутата, а не секретаря міськради, позаяк попри заяви представників влади, що він начебто пройшов належну спецперевірку – документального підтвердження цього ніхто не надав, а на слово вірити провладним діячам – себе не поважати.

Підтвердженням чого стали наступні розбірки з приводу проектів рішень 76 сесії міськради. Літвинов переконував Михайлину начебто всі вони є на офіційному сайті міськради, що, м’яко кажучи, не відповідало дійсності. Деякі проекти рішень там справді опубліковано, але не всі і не системно. Найцікавіших, вигідних забудовникам рішень, там якраз і немає. До того ж під опублікованими проектами рішень значиться згаданий підпис: «Головуючий на сесії А.В. Літвинов», що фактично є ще одним підтвердженням порушення чинного законодавства.

Коментар з цього приводу Михайлини Скорик дивіться у відео:

Сама ж сесія пройшла у вже звичному ритмі «одобрямсу» всіх рішень. Зі 103 питань депутати тиснули кнопки так, як радив їм головуючий на сесії. Лише питання № 101 було провалено попри те, що Літвинов тричі ставив його на голосування, закликаючи депутатів підтримати його – у цьому випадку вони не послухалися головуючого. Після того, як найстарший депутат Ірпіньради Василь Пікулик запротестував проти такого порушення регламенту, головуючий змирився і більше  це питання на голосування не ставив.

До уваги відео цього голосування:

Натомість наче ніж у масло пройшли питання зарахування пайової участі забудовнику – понад півмільйона гривень. Максим Скиба фактично вже розпочав будівництво багатоквартирного будинку посеред приватного сектора по Гагаріна, 51, але пайову участь йому розписали на 2020 та 2021 роки, тобто коли вона вже буде скасована на державному рівні. Схоже, що в такий спосіб забудовник просто уникне сплати пайової участі.

Коментар з цього приводу Михайлини Скорик:

Також наче по нотах без зайвих питань пройшли 20 змін цільового призначення з індивідуального на багатоквартирне будівництво кожне від 10 до 20 соток. Словом, вкотре вирішили свої питання забудовники, наближені до поки що сірокардинальствуючого в Ірпені Карплюка.

 

До уваги читачів фотомиттєвості 76 сесії Ірпіньради

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *