«Почищена» Ірпінь-річка та восьмий поверх «нової школи»

Ранкова прогулянка історичними місцями Ірпеня замість відпочинку навіяла чимало інформації для роздумів.

«Почищена» Ірпінь-річка та восьмий поверх «нової школи»На цьому фото бачимо цілий загат зі сміття та ряски біля мосту через Ірпінь-річку, яку за словами представників влади начебто почистили – очевидно, лише на папері своїми язиками. Спочатку директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Ігор Дворніков перед відкриттям набережної з усмішкою на вустах в телеінтерв’ю розповідав про очищення річки.

Потім вже після «епохального відкриття» один з ідеологів КіНО, наразі вже колишній радник колишнього міського голови, Максим Плешко писав у соцмережі про начебто очищення річки шляхом опускання шлюзів.

Насправді ми бачимо таке забруднення за якісь двісті метрів вище за течією від закладеної плиткою набережної та встановлених тапчанів на пляжі біля Будинку творчості письменників.

«Почищена» Ірпінь-річка та восьмий поверх «нової школи»На задньому плані видніється будівництво вже восьмого поверху за версією напіввідставленої влади «нової школи». Навіть побічно обізнаним з архітектурою людям зрозуміло, що це в заплаві на торф’яних  ґрунтах зводять житлові багатоповерхівки. Натомість рясно розставлені білборди вздовж дороги невтомно переконують про «будівництво школи».

«Почищена» Ірпінь-річка та восьмий поверх «нової школи»Більше того, свіжовідставлені мер Ірпеня Володимир Карплюк та його перший заступник Дмитро Христюк навіть відеоролик зняли, в якому намагалися переконати довірливих глядачів, що на цьому місці будується школа, а не щось інше.

От і виходить, що це «нова школа» з видом на «очищену» річку – й не вір очам своїм! Або ж не вір ні в чому недовідставленій КіНОшній владі!

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *