Майже сім мільйонів на транспортну розв’язку затверджено виконкомом

З кількох десятків питань порядку денного сьогоднішнього виконкому найцікавішим видався розподіл бюджетних коштів за поданням  КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Не тільки великими сумами, а й проявами свідомості деяких членів виконкому. Коли доповідачка Жанна Остапчук почала зачитувати список без сум проектно-кошторисних документацій, із залу почувався вигук, аби називали розмір витрат на кожен вид робіт.

Майже сім мільйонів на транспортну розв’язку затверджено виконкомом Завдяки чому стало відомо, що на будівництво транспортної розв’язки між вулицями Соборна та Єсеніна планується виділити 6 млн 837 тис грн. Розв’язка між Соборною та Технологічною коштуватиме бюджету 4 млн 26 тис грн.  Капітальний ремонт водопровідної мережі по  Центральній (від Грибоєдова до Гагаріна) – 4 млн 994 тис грн. Реконструкція зовнішньої водопровідної мережі по Пушкінській (від Університетської до Лермонтова) – 1 млн 732 тис грн. Капітальний ремонт зовнішньої водопровідної мережі по Соборній (від Садової до Північної) – 3 млн 732 тис грн. Реконструкції свердловини другого підйому по вулиці Чехова –  1 млн 636 тис грн. Капітальний ремонт зовнішньої водопровідної мережі по Соборній (від Єсеніна до Тищенка) – 5 млн 167 тис грн. На «будівництво переходу на залізничну колію на вулицю Стельмаха» – 286 тис 585 грн.

Умисне цей пункт бюджетних видатків взято в лапки, як звучало з вуст доповідачки. Адже відомо, що перехід через колію виконали за кошти Укрзалізниці. Очевидно, на звітному виконкомі затверджували кошторис облаштування спуску від самого переходу до проїжджої частини з боку вул. Стельмаха.

Вислухавши розміри кошторисів члени виконкому трохи поговорили про майже сім мільйонів запланованих на розв’язку між Соборною та Єсеніна (найбільшу активність проявили Андрій Гірник та Дмитро Демчишин), мовляв, таки багатувато, проте все таки проголосували за всі запропоновані кошториси. Також Олександр Маркушин повідомив про плановане розширення кільця розв’язки біля Водоканалу.

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До Вашої уваги найцікавіші фотомиттєвості сьогоднішнього виконкому

One thought on “Майже сім мільйонів на транспортну розв’язку затверджено виконкомом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *