В Ірпені відкрили новий наземний перехід через залізницю

В Ірпені відкрили новий наземний перехід через залізницю Укрзалізниця збудувала пішохідний перехід через залізничні колії в місті Ірпінь Київської області. Він розміщений на місці несанкціонованого масового переходу через залізничні колії.

В Ірпені відкрили новий наземний перехід через залізницю «Ми посилюємо безпеку на об’єктах залізниці, особливо в тих місцях, де є гостра потреба зробити цивілізованими та безпечними місця стихійного перетину залізничних колій. На місці нового переходу в Ірпені за останні два роки травмовано п’ятеро осіб. А новий перехід допоможе максимально убезпечити мешканців та гостей міста. Загалом це вже другий збудований у цьому році такий перехід: аналогічний був відкритий у липні в Білій Церкві. Продовжимо і далі реалізовувати такі проекти в інших населених пунктах», — зазначив член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек.

В Ірпені відкрили новий наземний перехід через залізницю Будівництво переходу в місті Ірпінь було розпочато у вересні цього року. Його виконано за власні кошти залізниці. Новий перехід поєднав у собі комплексний захист і вигоди для пішоходів: дорожні знаки безпеки, горизонтальну розмітку, світлову сигналізацію з обох боків, спеціальні огородження лабіринтного типу, які дають можливість всебічного огляду та безбар’єрного доступу.

Джерело: info.uz.ua

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *