Збори громадськості на сходах перед «Фуршетом»

Збори громадськості на сходах перед «Фуршетом» 25 лютого мешканці прилеглих будинків та громадськість з інших районів міста Ірпінь зібралася на сходах біля супермаркету «Фуршет», щоби обговорити раптовий початок будівництва  по вулиці Авіаконструктора Антонова.

Справа у тому, що 21 лютого несподівано на вулиці виник металевий паркан, з’явилася техніка і почалися будівельні роботи. На стенді будівництва вказані лише час початку (1 квартал 2017 р.) та закінчення (2 квартал 2017 р.) робіт. Також вказані мало кому в Ірпені відомі прізвища підрядників. Призначення  споруди вказано коротко й надто загально «Магазин».

Збори громадськості на сходах перед «Фуршетом»

Подейкують, що на місці де паркувались автівки клієнтів «Фуршету» та «Нової пошти», виросте черговий супермаркет аналогічний тому, що нещодавно виник на місці колишнього будинку Максима Рильського. Також поширилися чутки, що «Нова пошта» збирається з’їхати з цього місця і підшуковує новий офіс.

Збори громадськості на сходах перед «Фуршетом» Присутні на зборах люди в більшості своїй були налаштовані проти будівництва. Це засвідчило голосування та збори підписів на зборах перед сходами до «Фуршету». Активісти у своїх виступах вимагали проведення громадських слухань стосовно цієї  новобудови та початку будівництва біля Міського будинку культури, що поряд на вулиці 74-ї Стрілецької Дивізії. Ідея зовні правильна, проте навряд чи здатна зупинити процес забудови. Бо сам лише факт, що відбулися громадські слухання (незалежно від прийнятого на них рішення) буде додатковим аргументом для забудовника: от бачите у нас все по закону, навіть громадську слухання проводилися.

Збори громадськості на сходах перед «Фуршетом» Тут варто «копати глибше» та порушувати питання: коли і за чийого сприяння була виділена земельна ділянка? Коли змінили її цільове призначення, себто, відвели під забудову?

Бо коли не буде вагомих правових аргументів, то, на жаль, жоден активіст не зможе зупинити перетворення нашого міста в суцільні бетонні стіни, як би цього дехто з них  не обіцяв. На зборах також побувала помічниця депутата від округу,  до якого входить вулиця Антонова Андрія Страховського. Вона пообіцяла, що депутат не залишить проблему без уваги. З боку забудовника до громадськості не вийшов ніхто.

Автор: Зореслав ЗАМОЙСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *