Порошенку поскаржилися на Ірпінську БПП

Жителі Ірпеня обурені поведінкою місцевої міської організації партії «Блок Петра Порошенка», тому 25 лютого під час мітингу проти будівництва на стоянці біля «Фуршету» у м. Ірпінь, було зібрано голоси для офіційного звернення до Президента України та голови Київської територіальної організації партії «Блоку Петра Порошенка» Льву Парцхаладзе.

Порошенку поскаржилися на Ірпінську БПП
На міську організацію партії «БПП» написали скаргу Президенту України

В офіційному зверненні люди звертали увагу, що своїми діями (або бездіяльністю) члени місцевої організації БПП негативно впливають на загальний рейтинг партії та імідж Президента України. Ініціатором зборів підписів є ГО «Територіальна громада міста Ірпінь». За словами організаторів підписи були зібрані всього за 1 годину, тому що більшість виборців БПП незадоволена роботою міської організації БПП в Ірпені. Даний збір підписів є першою акцією, спрямованою на привернення уваги з боку керівництва БПП на місцевий осередок. У разі потреби будуть зібрані і тисячі підписів, і навіть ініційовані відгуки депутатів. У підписному листі поставили печатки декілька громадських організацій.

Глава ГО «Територіальна громада міста Ірпінь» Євген Мельничук запевнив, що інші політичні партії, які отримали мандати в міській раді Ірпеня, а саме – «Батьківщина», УКРОП, «Партія Захисників Вітчизни» та «Солідарність ЖІНОК України», які голосують за дерибанні питання, вступили в злочинну змову з забудовниками і синхронно знищують ліси та роздають землі міста, керуючись  комерційними інтересами. У майбутньому керівництву цих партій будуть також відправлені скарги, підкріплені доказовою базою.

Минула, 28 сесія Ірпіньради: БПП Ірпеня голосує за незаконні питання

Порошенку поскаржилися на Ірпінську БПП

 

Підписи проти БПП
https://www.youtube.com/watch?v=00n_gHVcB74

Повний текст звернення:

Шановні лідер партії та голова київської територіальної організації БПП, звертаються до Вас ваші виборці міста Ірпінь.

Кожен із підписантів, колись підтримав своїм голосом Вас та вашу партію, з надією на реалізацію заклику «жити по-новому» та Ваших ідей. Наразі, довіра ірпінчан до вашої партії та Вас підірвана. Частково завдячуючи діям місцевого осередку БПП, яку очолює Марія Шевченко.

Депутати від БПП, забувши про цінності, які особисто начебто сповідували під час виборчої кампанії, працюють напряму з колишніми «регіоналами» та недобросовісними забудовниками, голосуючи в унісон з партією «Нові обличчя» за «дерибан» земель Ірпеня та Приірпіння. Сам мер Ірпеня Володимир Карплюк вже «втікав» та засвітився в багатьох корупційних скандалах. Як приклад, за вказівкою генпрокурора Юрія Луценко проводяться слідчі дії за кількома епізодами «роботи» ірпінського очільника. Водночас, наші місцеві депутати продовжують розглядати в сесійні зал «дерибанні» питання!

Ніяка партійна робота БПП в місті Ірпінь не проводиться, все що робить голова осередку – це святкові світлини та інші «селфі». Депутати від БПП ніколи не вступають проти «дерибанних» питань та фактично перетворились на частину партії «Нові обличчя». Проблеми ірпінчан, вирубка лісів, забудова міста – перестали бути проблемами для депутатів БПП, яких можна побачити лише на сесії голосуючих за вказівкою мера. Місцеві ЗМІ регулярно публікують про ці факти (http://qoo.by/UW4, http://qoo.by/E4f).

Наголошуємо! Наразі Рейтинг БПП скочується вниз разом із вашим політичним авторитетом! Ще вчорашні ваші прихильники сьогодні вже відмовляються голосувати за вашу партію. Просимо Вас вжити відповідних заходів та вплинути на ваших однопартійців.

 

Джерело: Портал Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *