Засідання по Генплану Ірпеня перенесли: злякалися акції протесту Громади під стінами Апеляційного суду (+ фото)

«Незаконний Гепнлан знищує Ірпінь», «Судді, працюйте на закон та справедливість!», «Ірпінь ­– вигрібна яма», «Доки тягнеться суд – Ірпінь нищиться», – під такими гаслами учора в Києві під стінами Апеляційного суду проходила акція громадських активістів проти легалізації «Генерального плану розвитку Ірпеня», який одразу після його надто сумнівного ухвалення люди назвали «Генпланом знищення Ірпеня».

Громаду до судової зали не допустили, зіславшись на карантинні обмеження. Тож представники громадськості провели акцію під стінами судового приміщення. Далі інформація із публікації Тетяни Тирнової, яка була безпосередньо присутня на місці події:

 «Підсумок засідання по Генплану Ірпеня – продовження засідання відбудеться 16.06.2021 о 15.20 у зв’язку з надходженням додаткових документів.

Схоже, що суд був налаштований ухвалити рішення, але побачивши велику кількість людей під судом і преси в залі, вирішили перенести засідання.

Громада налаштована рішуче. Наступного разу нас буде більше!!! ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

Уже всім ясно, що проблеми в Ірпені наростають, наче снігова куля, і це безпосередньо пов’язано з Генпланом. Перекривати дороги, щоб включили світло марно – проблеми потрібно вирішувати в корені, зупинивши ущільнення і перенаселення нашого Ірпеня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *