Запускається проект Kyiv City Express, який об’єднає приміські та міські електрички

«Укрзалізниця» в зв’язку з численними проблемами з міською електричкою в Києві розпочала розробку деталей нового ефективного проекту 2-річного терміну виконання.

Запускається проект Kyiv City Express, який об’єднає приміські та міські електрички

Як стало відомо від керівництва компанії, новий проєкт вирішить актуальну проблему з міською електричкою. В.о. глави «Укрзалізниці» Є. Кравцов пояснив, що проблема з цим транспортом виникла у столиці невипадково, адже електричка майже завжди приїжджає не за графіком, знаходиться в поганому стані. Причиною такого неякісного сервісу були названі борги «Київпастрансу» перед «Укрзалізницею». Зокрема, тільки неоплачений «Київпастрансом» ремонт електропоїздів обійшовся «Укрзалізниці» в 6 мільйонів гривень, в той час як за використання інфраструкт не було сплачено 12 мільйонів гривень. Впливає на якість і відсутність діючих договорів на ремонт рухомого складу.

Разом з КМДА та Міністерством інфраструктури «Укрзалізниця» розпочала розробку проєкту Kyiv City Express, який вирішить проблему з міським залізничним транспортом. КМДА вже прийняло ініціативи в роботу. Представник компанії обіцяє, що темпи реалізації будуть максимально високими: Kyiv City Express повинен бути запущений не пізніше 2021 року.

Джерело: Столичний регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *