ЗАХІД ВОЮВАТИМЕ З РОСІЄЮ ДО ОСТАННЬОГО УКРАЇНЦЯ

Минув рік після перемоги Майдану. Його вимоги були написані не ручкою на папері, а людською кров’ю на київських вулицях. Що ж змінилося за цей час? Наскільки нині життя нашого народу спів мірне з тими бажаннями й прагненнями, за які поклали голови й здоров’я безліч наших патріотів.
На ці питання наш кореспондент попросив відповісти – радника міністра оборони України, керівника навчально-вишкільного центру «Південь», штаб якого розташований в Гостомелі, громадського діяча, координатора Всеукраїнського Руху ПАТРІОТ Андрія Верлатого.

ЗАХІД ВОЮВАТИМЕ З РОСІЄЮ ДО ОСТАННЬОГО УКРАЇНЦЯ
– На жаль, зараз ми бачимо, що уряд, який випхався на верхівку влади по кістках наших побратимів, думає лише про власне збагачення, – говорить Андрій Михайлович. – Кожен політик, що прийшов до влади, намагається, вихопити для себе й продати якомога більший шматочок України. І це відбувається у той час, коли патріоти пішли захищати Україну від російської агресії. Наш уряд вкотре у своїй історії зрадив український народ. Через це гине така кількість людей на фронті. Відбувається масове зубожіння людей. Селянин не може обробляти свою землю. Трудівник, який бажає працювати й отримувати гідну зарплату, не може цього досягнути. Влада просто перетворює його в бомжа.
– Чому так відбувається? Невже це неодмінна риса поведінки усіх, хто приходить до влади?
– З цього приводу є такий веселий чи вже не веселий анекдот. Один грузин запитав іншого: «Гіві, ти любиш свою країну?». «Так, люблю», – відповів Гіві. «А коли росіяни прийдуть загарбувати Тбілісі, ти підеш воювати?». «Ні, не піду, бо мене там вже не буде». «А чому?». «Так мене ж можуть вбити! І як я тоді зможу любити свою Батьківщину?». У цьому якраз і приховується дволике єство псевдопатріотів.
Справжні патріоти, українці, зараз воюють на фронті. Але уряд забув про них. Він забув, що працює в Україні. Найкращі наші кадри, що там можуть працювати, яких дав Майдан (наразі це заступники міністрів) – звільняються під різними приводами. Від надуманих претензій до створення несприятливих умов праці. Звільняється українська еліта, люди, що мають по дві-три вищі освіти, і надають реальну програму розвитку країни на перспективу – їх прибирають. Натомість, на їхні місця набирають іноземців. Вони апріорі не знають ні конкретної ситуації, ні менталітету нашого народу загалом. Вони не розуміють чим і як живе наш народ. Вони не розуміють, чого прагнуть українці.
– Чому ж наші державні мужі набирають на роботу іноземців?
– Так легше красти. Давайте згадаємо недавню історію Грузії. У складі колишнього Радянського Союзу ця республіка була найбільш корумпованою з-поміж інших. Чимало ходило розповідей, легенд і анекдотів на тему грошей і корупції у Грузії тому, що там нічого не робилося без хабарів. Давайте подивимося іншу історію Грузії – кримінальну. На весь радянський, а нині пострадянський простір ця земля «прославилася» найбільшою кількістю на душу населення «ворів у законі», яких коронують в Грузії. То чому ж держава, яка у такій кількості постачає корупціонерів і злодіїв, нині формує в Україні політичні еліту?! Хіба це не зрада наших національних інтересів?! Це не просто зрада національних інтересів – це продаж країни! З метою якомога швидше і більше накрасти. Чомусь не запрошували відкрито людей, не відкривали тендер на відповідальні державні посади. Керівництво уряду в особі Яценюка запрошує конкретну людину з конкретної країни. Помічники президента запрошують людину, яка перебуває у міжнародному розшуку. І завдяки Україні цей діяч починає «відбілювати» своє минуле. Я розмовляв з простими грузинами. Вони були вкрай невдоволені реформами Саакашвілі. Він просто перетворив Грузію на велику годівничку для себе і своєї команди. Тепер ми бачмо, як Україна перетворюється на велику годівничку для Саакашвілі та йому подібних.
Зараз весь уряд розпочав піарити себе у «Твітері». Саакашвілі заявив, що він в Америці начебто домовився про літальну зброю для України. Насправді, ж цієї зброї у нас немає. Її ніхто нам не дасть. Це звичайнісінький піар політичного діяча, якому з чиєїсь забаганки дали можливість красти ще й у нашій країні.
– Скільки це все триватиме?
– Я думаю, що не довго. Зовсім не довго. Якщо зараз не почнуться кардинальні кроки у бік покращення економіки та інвестиційного клімату в нашій державі, ми будемо вимушені вимагати законної відставки уряду, який зрадив національні інтереси. Де національна ідея, про яку говорив Майдан?! Ми бачимо лише зрадливі закони і зраду національних інтересів на благо певних осіб. Сьогодні ми говоримо, виступаємо мирно, а завтра будемо діяти!
Ми, патріоти України, ті, хто захищає Батьківщину на передовій. Зараз увесь світ спостерігає за подіями в Україні – Америка, Європа. Але вони споглядають осторонь, як ми відбиваємо агресію Росії до останньої краплі крові наших патріотів. Бо ж не спроста кажуть, що Захід «принципово» воюватиме з Росією до останнього Українця.
– Тож скажіть, хто повинен керувати Україною?
– Ті люди, яким потрібна ця країна. Які готові віддати своє життя за цей народ і за цю країну. Хто її збереже для того, щоб тут жили його нащадки – діти-внуки-правнуки, а не думатиме, куди їх відправити за кордон. Очолити нашу державу повинні ті люди, що пам’ятають заповіти своїм пращурів і живуть за ними, виховують в такому дусі своїх дітей.
На жаль, нині така ситуація, що переважну більшість населення дурманять і водять за ніс балаболи і популісти. Вони займаються тільки особистим збагаченням, розкрадають бюджет, розтринькують національні багатства, перетворюючи чесних людей нам своїх рабів. Але вони помиляються, якщо думають, що їм вдасться реалізувати свої наміри. Бо ж українці – Нація Воїнів, а не рабів. Ми споконвік генетично вбирали волелюбність з молоком матері і виборювали свою свободу в боях з будь-якими загарбниками. Споконвік ми перемагали, залишаючись вільними людьми! Я певен – так буде й зараз.
– Андрію Михайловичу, знаю, що чимало свідомих людей – патріотів України бажають приєднатися до Всеукраїнського об’єднання ПАТРІОТ. Як їм Вас знайти?
– Будь ласка, мобільний зв’язок за телефоном: (096) 305-90-88. Запрошую до співпраці усіх свідомих українців – патріотів нашої Батьківщини.
– СЛАВА УКРАЇНІ!
– ПАТРІОТАМ СЛАВА!

Спілкувався: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *