Виявлено 15 грубих порушень та відкрито 6 кримінальних справ проти забудовників

Комісія з перевірки резонансних об’єктів будівництва у Києві перевірила 86 забудівель, виявила 15 грубих порушень та ініціювала запровадження 6 кримінальних справ

 Виявлено 15 грубих порушень та відкрито 6 кримінальних справ проти забудовників

Комісія з перевірки інформації щодо резонансних об’єктів будівництва Київської держадміністрації взяла до розгляду 86 об’єктів містобудівних перетворень – про це повідомив співголова Комісії, радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

«За результатами роботи щодо 27 об’єктів ухвалено пропозиції та рекомендації, щодо 15 – констатовано грубі порушення вимог законодавства та ініційовано відкриття 6 кримінальних проваджень за заявами столичної адміністрації», – поінформував Володимир Бондаренко.

Виявлено 15 грубих порушень та відкрито 6 кримінальних справ проти забудовниківЗокрема, йдеться про такі об’єкти:

  • ЖК «38 перлина (вул. Жилянська, 68), де за результатами проведених перевірок ініційовано відкриття кримінального провадження за ч. 3 ст. 197-1 КК України.
  • вул. Русанівська набережна, 3 літера А, де започатковане впровадження за ч. 4 ст. 197-1, ч. 1 ст. 298 КК України та його об’єднано з існуючими кримінальними провадженнями.
  • вул. Нижньоюрківська, 8б (ЖК«Марсель») — за результатами проведених перевірок підготовчі роботи до будівництва зупинені, демонтовано тимчасову огорожу, ініційовано відкриття кримінального провадження за ч. 4 ст. 197–1, ч. 1 ст. 298 КК України.

Окрім того, за словами Бондаренко, стосовно 7 об’єктів ухвалено рішення про попередження землекористувачів (замовників) щодо приведення діяльності у відповідність до законодавства та/або скасовано дозвільну документацію на час усунення недоліків. А стосовно 5 об’єктів  надано проміжні пропозиції з метою зняття соціальної напруги.

Із повним переліком пропозицій та рекомендацій забудовникам, а також прийнятим владою рішенням можна ознайомитись тут >>>

Джерело: budport

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *