ВИТІВКИ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ОСТАПА БЕНДЕРА

Безсмертний літературний персонаж Остап Бендер влаштував продаж квитків для оглядин П’ятигорського провалу. Свою підпільну організацію «Союз меча і орала», зібравши гроші зі старгородських заколотників, обставив, як допомогу дітям. «Золота голова – конспіратор», – довірливо кивали головами обмануті ним спільники.

ВИТІВКИ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ОСТАПА БЕНДЕРА

Видається, що гостомельський депутат Юрій Марчук перевершив Остапа Бендера, збираючи побори для фітнес-клубу, облаштованому у селищному Будинку культури. Про це нещодавно писав сайт селища Гостомель: http://gostomel.pp.net.ua/news/2013-08-31-736 

 

«за заняття в тренажерному залі, розташованому в приміщенні Гостомельського будинку культури за адресою вул. Леніна, 81-а, регулярно впродовж шести років незаконно знімається плата. Нагадуємо, що місцевий фітнес-клуб представляє бюджетну установу і знаходиться на балансі Гостомельської селищної ради – відтак, його відвідування мало б бути безкоштовним, як у випадку бібліотеки або загальноосвітньої школи.

 

Один з колишніх візитерів тренажерного залу, випускник ЗШ №13 Богдан О., незважаючи на страх перед авторитетом тренера, виявив бажання поспілкуватись з кореспондентами. Богдан розповів, що ходив до фітнес-клубу близько дев’яти місяців, востаннє був наприкінці весни 2013 р. За тренування заплатив 750 гривень, причому заборгував ще 600 грн. за чотири місяці, про що тренер і за сумісництвом місцевий депутат Юрій Марчук при зустрічі з хлопцем не забуває нагадувати. На наше запитання про те, яким чином у фітнес-клубі здійснюється розрахунок, Богдан відповів наступне.

 

«Всі знають, що за місяць треба платити 150 грн. Місяць пройшов – і підходить Юра, питає, коли заплатиш? Гроші даємо в руки йому. Ну, він не нагло питає, не вимагає; так що я, коли освоївся, навчився затягувати з оплатою. І інші деякі теж. Але все одно Юра пам’ятає, хто скільки не доплатив і, коли вже не ходиш, нагадує…»».

 

 

Зі слів гостомельців виходить, що під приводом допомоги дітям та підлітками (переважно вони ходять до тренажерного залу) спритний депутат збагачувався особисто. Облаштував свій бізнес навіть не на якомусь епічному П’ятигорському провалу незрозумілої приналежності, а на комунальній власності Гостомеля, яким є клуб. Тобто, збудований і обслуговується за гроші гостомельської громади. Скільки вже виручив коштів за роки свого наслідування Остапа Бендера, проведено підрахунок у згаданій публікації:

 

«Юрій Валерійович Марчук займає посаду директора Гостомельського спортклубу впродовж неповних шести років і отримує офіційну платню. Видатки по експлуатації приміщення тренажерного залу компенсуються коштом Селищної ради. Середнє число відвідувачів фітнес-клубу, встановлене шляхом опитування, у весняно-літній період – 25 осіб, зростає вдвічі у зимовий. Таким чином, кожного місяця Ю. В. Марчук додатково отримував від 3750 грн. до 7510 грн. незаконного прибутку з бюджетного закладу і з кишені гостомельчан. Це – якщо не брати до уваги людей, які ходили до фітнес-клубу спорадично, платили окремо за кожне заняття по 20 грн. За рік Ю. В. Марчук заробляв на мешканцях селища 45.000 грн. За шість років – 470.000 грн. При цьому Юрій Валерійович стверджує, що за період роботи фітнес-клубу виконав ремонт на 20.000 грн. і придбав нове обладнання на 100 грн. Отримуємо цифру 249.900 грн. чистого прибутку поза державною платнею.

Чи не ці кошти дали можливість тренеру-депутату відпочивати з дружиною в Об’єднаних Арабських Еміратах, на Шрі-Ланці та ін. в час, коли його підопічні пересічні гостомельчани вистоювали по 12 годин на низькооплачуваних роботах, щоб дозволити собі послуги тренажерного залу, або змушені були залишити заняття через неможливість платити?..».

 

Наскільки вірні ці підрахунки хотілося б дізнатися не тільки гостомельцям, які стали жертвами фітнес-клубних махінацій бендерівського послідовника, а й правоохоронним органам. Тож депутати Ірпінської міської ради від Гостомеля звернулися з відповідним зверненням до міліції, ГУБОЗУ, прокуратури й СБУ:

ВИТІВКИ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ОСТАПА БЕНДЕРА

 

Цю публікацію прошу вважати офіційним запитом редакції газети «Зоря Приірпіння» щодо розслідування даної справи. Автор цих рядків у комп’ютерній соцмережі звернувся з прямим запитанням до Марчука, аби той прояснив принципи організації діяльності гостомельського фітнес-клубу. Депутат довго відпирався, постійно переводячи розмову на інші теми, і врешті-решт видав: мовляв, з цього приводу пиши, що скаже Юрій Прилипко. Я це розцінив, як факт того, що фітнес-депутат визнав правоту Юрія Прилипка

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Р. S. Після публікації згаданої статті на сайті селища Гостомель відвідувачі фітнес-клубу в коментарях почали дякувати за те, що після втручання депутатів відвідування тренажерного залу стало безплатним. От один з коментарів: «ходил в зал около года – заплатил 1200 грн. и еще остался должен 600 грн. платил потому что так все делали и думал, что это Юра Марчук самкупил тренажеры. Работаю на заправке и учусь – сильно устаю и зарплата маленькая, а поддерживать себя в форме хочется, но стало не по карману. очень доволен, что теперь это все станет как и должно было быть бессплатным:)) спасибо тому, кто этим занялся. Я и не мог поверить, что в наше время можна притянуть к ответственности не простого человека а депутата!!!». Також люди думають, як повернути собі незаконно видурені у них гроші. Поради юристів з цього питання наступні: вимагати повернення незаконно зібраних Марчуком Ю. В. грошей за весь час відвідування фітнес-клубу. У разі відмови – звернутися з відповідної заявою до правоохоронних органів.

 

25 thoughts on “ВИТІВКИ ГОСТОМЕЛЬСЬКОГО ОСТАПА БЕНДЕРА

 1. Нет, ну что за человек этот марчук?? Сволочь! Ну как так можно! Я поражен! Обворовал со всех сторон! Может быть хоть сейчас что-то с ним сделают! Таким как он в нашем Гостомеле не место!!!!

 2. За решеткой он давно должен быть! Почему он еще не там?? Интересно, как ему там за наши деньги на Шри-Ланке отдыхалось? Не плохо я думаю! Козел!

 3. Какой депутат? это поступок негодяя! сделал бизнес на чужом та и еще за счет детей. конечно можно ездить отдыхать за счет других.

 4. Вот человек наглый. мало что землю деребанят так еще с детей деньги мозгов хватило брать! есть же люди который себе не могу даже 50 грн в месяц позволить заплатит но хотят заниматься. для таких людей даже тюрьма роскошь.

 5. Как такие люди как он спят по ночам?! Куда подевалась их совесть? Надеюсь что на этом свете есть справедливость и она отправит его туда где ему и место.

 6. Самое ужастное что много людей полягло на майдане ради будущего . Умирали ради кращой жизни, а нашой власти все до одного места им наша смерть даже на руку меньше пенсьй, льгот и т.д. У меня серые болит за наш народ .

 7. Кто знает, у него самого дети то есть?? Как так можно..ладно взрослые..но дети!! Это не простимо! Нужно что-то с этим делать!! Куда же такое годится! Такие гады еще до сих пор находятся рядом с нами!!!! Гнать их надо!

 8. Я думаю что нужно требовать с него возвращения денег!!! Куда ж это годится? Пусть всё что наездил вернет обворованным людям!! Где справедливость? почему он еще не наказан?

 9. Поступок депутата…чему тут удивляться??? но добиться справедливость нужно однозначно!!! Пускай хоть что то по отношению к нему сделают!! Это абсурд просто

 10. Стыд и позор!! Жить за счет других..такая нынешняя власть! Когда же восторжествует справедливость…? Неужели никогда? и такие люди будут оставаться безнаказанными? пора действовать..

 11. В наше время депутат это вор! Пора их наказывать. Давно пора. С таких как Марчук нужно начинать я думаю! Им место за решеткой! Был бы адекватным человеком, то не делал бы такого. Воровать у детей. бред просто. нет слов!!!!

 12. в таких людей нету не совести. интересно а где он работает? работает ли вообще. все что может только с детей деньги брать. хорошо устроился там депутат там тренажорка ! а сам и не чего для поселка не сделал

 13. я не понимаю как можно быть таким человеком. таа его и человеком сложно назать. почему всегда страдают люди от этих депутатов. даже дети попали под роздачу..! кошмар просто

 14. пора начинать разбираться с такими людьми. депутаты скатились ниже некуда. надоело!! зарабатывать на взрослых..это нормально для нашей страны. но на детях!! они то тут при чем?? а потом говорят что у нас молодежь не адекватная. да на кого ж тут ровняться. если даже депутаты вытворяют такую хрень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *