ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

За оцінками соціологів близько двох третин чоловіків регулярно або ж зрідка зраджують своїм дружинам. Чи означає це, що вони перестали любити свою половинку? Які причини чоловічої зради? Їх чимало.

 

Чому чоловіки «скакають у гречку»

 Навіть якщо чоловік до нестями кохає свою дружину, від його погляду не приховаються навіть найменші зміни її зовнішності та поведінки, які відбуваються з часом. Багато жінок через кілька років подружнього життя перестають належним чином дивитися за собою – як це було до весілля. Вони вважають, якщо вже завела чоловіка, то нічого перейматися – нікуди він не дінеться.

Чоловік любить насамперед очима, навіть самий відданий та вірний. Його скрізь поза сім’єю оточують охайні, ефектні  дами, на яких просто неможливо не звернути увагу. Тож рано чи пізно у нього виникає до них природний потяг. Якесь корпоративне застілля чи зустріч друзів, однокласників і т. ін. – і сам незчувся, як «скочив у гречку». Багато чоловіків просто не можуть відмовити подрузі, яка сама виявляє ініціативу.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Однак, зауважують психологи, далеко не завжди все залежить від поведінки жінки. Потенційно кожен чоловік здатен зрадити своїй коханій, якщо підвернеться така нагода. Чоловік – передовсім істота біологічна, а потім вже соціальна. Часто самі чоловіки поводяться так, щоб бути постійним предметом уваги жінок. Чим більше – тим краще, точніше, престижніше в очах інших чоловіків, а також і жінок.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Загалом, суспільство значно лояльніше ставиться до чоловічих зрад, порівняно з жіночими. Причина в психології. Чоловіча полігамність визначена природою – це інстинкт і потреба мисливця, який весь час виходить на пошуки нової «здобичі». Натомість жінка навпаки – створена оберігати сімейне вогнище, так би мовити, прив’язана до одного постійного місця. Словом, у неї генетично закладене прагнення до усталеності життя, стабільності. Відтак, звично прагне бути з одним партнером, звички, характер та манери поведінки якого вже добре вивчила. Через що новий партнер сприймається, як небажана зміна усталеного життя. Тож природно жінка наважується  на подружню зраду лише під тиском якихось вагомих обставин. Скажімо, коли не може завагітніти від чоловіка. Або ж соціально-побутових – коли життя з чоловіком стає нестерпним і виникає непереборне бажання його змінити.

 

 

Крайнощі прекрасної статі

 Інша жіноча крайність – «де наша не пропадала» – давати мало не всім підряд, сприймається, як розпуста й називається нехорошими словами. Серед жінок більше таких крайнощів (або вірна дружина, або гуляща розпусниця), ніж у чоловіків. Останні частіше відносяться до, так би мовити, середнього варіанту зрадливості, коли «ходять наліво» від кількох разів на рік до кількох випадків протягом  всього життя.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Натомість жінки частіше пробачають невірних чоловіків, аніж навпаки. Більше того, багато жінок продовжують щиро кохати зрадливого обранця, навіть якщо він негідний своєї дружини.  Або продовжують його терпіти, керуючись іншими мотиваціями: жити заради дітей, неспроможність відмовитися від певного соціально-економічного комфорту чи просто небажання змінити своє життя. Й знову ж таки, з таких міркувань, що чоловік від неї все одно нікуди не дінеться. Досить поширене явище, коли жінка байдуже ставиться до самого факту походеньок чоловіка. Для неї на перший план виходять інші – побічні наслідки від чоловічого гуляння. Жінка переймається: аби суперниця не претендувала на нерухомість та іншу власність сім’ї, аби чоловік зарплату приносив додому, а не венеричні хвороби і т. ін.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Причини зради жінки – часто на поверхні видаються за побутові, соціальні, емоційні… Суспільство, звісно, впливає на психологію поведінки жінок, але не настільки, як чоловіків. Психологи розглядають жіночу сексуальну поведінку в історичному розрізі з проекцією на генетику. Теорія походження жіночої вірності та її антиподу – сексуальних походеньок – формулюється наступним чином. Як відомо, первісний інстинкт, яким керується жінка в сексуальних стосунках – продовження роду. Тобто, якщо вона завагітніла від свого першого чоловіка, то у неї немає потреби шукати наступного.  Якщо ж ні, то перебір партнерів продовжується…  і припиняться на другому, третьому чи п’ятому (кому як пощастить) чоловікові. Коли ж жінка сама виявляється безплідною, то її перебір партнерів триває до нескінченності. Тут вже вступає в силу інший чинник. Та, що не може народити дітей, прагне бути близькою й потрібною якомога більшість кількості чоловіків. На відміну від тієї, що буде близькою й рідною дітям до кінця своїх днів.

Це суто фізіологічна мотивація жінок, а існують ще й психологічні, й соціальні та інші причини зради. Тож, чоловіки, будьте пильні.

 

Ознаки зради жінки

 Вона нападає першою (передовсім характерно для емоційних і екстравертних типів жінок).

Відомо, що найкраща оборона – це атака. Вона ревнує вас до всього, що ворушиться? Часто це ознака того, що зраджує сама. Психологи дають таке пояснення, що жінка наче проектує партнера на свої власні почуття.  Якщо вашій коханій не вистачає впевненості у вас, то можливо, вона насамперед не довіряє собі. Або ж шукає (надумує) причину докоряти на випадок викриття її зради. Мовляв, ти ж на себе подивися – я ж тебе весь час ревную-оберігаю від кожної спідниці. Така от жіноча логіка.

 

  1. Їй хочеться ще чогось

Якщо жінка заводить розмову про те, що їй не вистачає у ваших стосунках – емоцій, сексу, теплоти, взаєморозуміння – то прислухайтеся. Якщо вона стверджує, що почувається непотрібною, чи говорить про те, що їй не вистачає вашої пристрасті – це може бути з її боку останньою спробою якось налагодити стосунки перед тим, як кинутися у вир нових пристрастей з іншим.

 

  1. Вона пропадає в мережі

Якщо звук «аськи», «мейлу», «скайпу» лунають частіше, ніж слова кохання, то цілком ймовірно, що вона в мережі шукає співрозмовника, якому хоче вилити душу. Жінки люблять вухами, клавіатура також (тобто обмін інформацією в електронному вигляді) спонукає чоловіків до спілкування. А від розмов до зустрічей – всього лише один крок. Тим більше, якщо у ваших стосунках не лади.

 

  1. Вона раптово гарнішає

Якщо жінка заводить з боку роман, то вона часто розквітає прямо на очах, змінюючи гардероб, зачіску й манеру поведінки.

 

  1. Вона стає сентиментальнішою

Коли жінка дивиться романтичне кіно чи читає сльозливі романи, то вона підживлює свою внутрішню сентиментальність. Якщо ця сентиментальністю не виллється на вас у вигляді «приступу» ніжності, то вона може вилитися на когось іншого.

 

  1. Вона надто уважна

Дослідження засвідчують: тільки-но жінка починає зраджувати своєму коханому, то одразу стає до нього ставиться з підвищеною увагою. Якщо новий коханець є вашим знайомим, то вона старатиметься не згадувати його імені, або ж навпаки говорити зневажливо, аби замести сліди й уникнути підозр.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

 «Зоря Приірпіння» поцікавилася у своїх читачів їхніми думками на предмет подружньої вірності. От які цікаві міркування та історії любовних походеньок нам розповіли:

 

Людмила, 29 років

Якщо чоловік чотири рази сходив наліво, то за законами геометрії він повернеться додому.

 

Андрій, 27 років

Я своїй дружині одразу сказав – якщо не вдовольнятимеш мене в повній мірі, то ходитиму «наліво». Перші три роки вона старалася виконувати основний подружній обов’язок. Згодом, коли у нас народилися діти, стала байдужою до сексу. Якось, коли я черговий раз до неї липнув, сама сказала: можеш он до тієї подруги сходити – вона дасть, тільки в презервативі.

 

Леся, 20 років

Один фрайєрок довго й нудно залицявся до моєї подруги – Ніни. Довго не міг звабити. А потім якось підгледів, як її інший в сарайчику зваблював. Розказав всьому селу. Так Ніна потім звабила цього Васю й оженила на собі (така була вольова дама), щоб знав, як таке розказувати. Нічого – вже троє діток нажили!

 

Вадим, 34 роки

Якось пішов купатися на кар’єр, що на БКЗ. Випадково наткнувся – у кущах копошиться парочка. Молодицю впізнав, а чоловік не її. Вона також мене побачила, хоч я через секунду повернув назад. Потім випадково зустріла на вулиці, просить: «Ти ж тільки моєму чоловікові не кажи – якщо мовчатимеш, то віддячу». Я й без цього не збирався зайвого розказувати. Вже й забув про той випадок. Аж якось через рік вже на Ірпінці скупався, переодягаюсь – аж от та сама молодичка звідкись взялася – сама вирішила віддячити. Словом, довелося її у ліс зводити…

 

Катерина, 40 років

Моя подруга  в черговий раз дізнавшись, що чоловік її зрадив – приходить мені й хвалиться: а я йому за це вже тричі зрадила, і ще тричі зраджу. Я вважаю, що це для неї тільки привід погуляти. Що вона цим доб’ється? Не розказуватиме ж вона йому про всі походеньки – бо чоловік з дому вижене, подумавши, що ненормальна. І кому вона така затаскана буде треба? Інша річ – завести одного, але постійного коханця.

 

Наталія, 27 років

Якщо людину по-справжньому любиш, то не робитимеш трагедії з того, якщо вона десь загуляла (загуляв).

 

Едуард, 25 років

Якось викрив зраду своєї дружини. Тож вона так мені догоджала, стелилася, як ніколи раніше, аби я її пробачив. Я подумав – навіть непогано, що так сталося. Раз на рік можна додати експресії в сімейні стосунки.

 

Таня, 26 років

У сиву давнину був звичай (читала, він і в деяких африканських племенах й досі зберігся), що перед весіллям всі родичі та друзі чоловіка «пробували» наречену. Потім одружувалися й жили спокійно в шлюбі. У нас вже все навпаки. Спочатку одружуються, а потім весь цей кагал безкінечно домагається молодиці.

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Василь Іванович, 46 років

Знаєте звідки пішла приказка: що то за кума, що під кумом не була? З дійсності! Якщо якесь подружжя не мало дітей, то пари обмінювалися на ніч жінками (й чоловіками одночасно), і потім родичалися, коли був приплід. Це зараз понавидумовували всілякі штучні запліднення. А раніше все було природно.

 

ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯСвітлана, 30 років

У ранній молодості практикували обмінюватися партнерами: я з подругою – також Світланою. Наші чоловіки полюбляли «перехресне кохання». Догралися до того, що з часом вже ніхто уваги не звертав на те, хто з ким борсався в ліжку. Натомість хлопці починали ревнувати, коли хтось не своїй жінці робив просто комплімент чи виявляв інший якийсь зовсім невинний знак уваги.

 

One thought on “ВІРНІСТЬ І ЗРАДИ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

  1. В мене зараз ситуація нещодавно дізнався пр зраду жінки.коли вивів на чисту воду то вже 5 за рік…5 рік разом сину 3 роки.незнаю чи пробачу.і саме обідне що цього року купив норкову шубу,машину і…..а вона мені пропонує жити разом в окремих кімнатах…плюс питає чому я їй не зраджою?!каже яж тобі не забороняю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *