Випущено першу українську електромаршрутку довжиною 8 метрів

Випущено першу українську електромаршрутку довжиною 8 метрів

На заводі електротранспорту (ЗЕТ) у Луцьку випустили перший український 8-метровий електробус ЗЕТ 8-120, який вже вирушив в тестову експлуатацію. Це промисловий зразок експериментального електробуса зразка 2014 року.

За основу був узятий кузов маршрутного автобуса Богдан А092, який на заводі електротранспорту пройшов повний капремонт і оснащений електродвигуном і комплектом акумуляторних батарей. Електробус в ході тестового пробігу в 100 км витратив 55 кВт * год електроенергії, а ємність його батарей була розряджена на 50%. Таким чином, ЗЕТ 8-120 володіє запасом ходу майже в 200 км і набагато економічніший від дизельних аналогів.

Випущено першу українську електромаршрутку довжиною 8 метрів

Експериментальний луцький електробус був оснащений двома електродвигунами сумарною потужністю 120 кВт, які працюють від акумуляторів розрахованих на 3000 циклів зарядки / розрядки. Повний цикл зарядки акумуляторних батарей займає 8 годин, але існує можливість зарядити АКБ в інтенсивному режимі за 4 години. Ідея і реалізація українського електробуса – повністю українська. Машина комплектується двигуном українського виробництва АІР132М8Х2, електропроводкою, реле і т.п., а ось АКБ доводиться закуповувати в Китаї.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *